آماده باش کامل پدافند هوایی برای حفاظت از مراکز حساس و هسته ای و مرزهای هوایی ایران

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال گفت: یگان های عملیاتی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارند و تغییر سناریوی مقابله با اهداف نفوذی دشمن در کمترین زمان ممکن انجام می شود که قطعا موجب غافلگیری دشمن می شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری الگونیوز، امیرسرتیپ دوم صادقیان، فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال، از مواضع پدافندی حاضر در طرح ولایت بازدید و توان رزم و آمادگی دفاعی و تجهیزاتی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش ایسنا، وی در این بازدید، گفت: بکارگیری نیروی انسانی تلاشگر و متخصص در کنار بهره‌گیری از تجربیات فنی اعضای وابسته (بازنشسته) موجب خلق پیشرفت‌های شگرفی در بطن نیروی پدافند هوایی شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات کارآمد پدافندی با ویژگی‌های متعدد عملیاتی به سازمان رزم یگان های پدافندی الحاق شده است، گفت: یگان های عملیاتی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارند و تغییر سناریوی مقابله با اهداف نفوذی دشمن در کمترین زمان ممکن انجام می شود که قطعا موجب غافلگیری دشمن می شود.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال-تهران خاطرنشان کرد: صیانت از مرزهای هوایی و نقاط حساس و هسته ای کشورمان وظیفه سنگینی است که به مرزبانان آسمان ایران اسلامی محول شده و غیورمندان پدافند تمامی ظرفیت ها و بسترها را به صورت ۲۴ ساعته بکار می گیرند.

انتهای پیام/