اجرای 10 گروه سرود در جشنواره موسیقی فجر به میزبانی کوشک هنر 

10 گروه سرود طی 5 شب در قالب سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به میزبانی سالن کوشک هنر در باغ کتاب به روی صحنه خواهند رفت. 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ کوشک باغ هنر هرشب در ساعت 18:30 میزبان علاقمندان موسیقی و بویژه حوزه سرود خواهد بود. ری‌‌نوا و شمیم یاس (23 بهمن‌‌ماه)، اسرا و سپیدار (24 بهمن‌ماه)، ساقی کوثر و عابس (25 بهمن‌ماه)، فرزندان ایران و ابن‌الرضا (26 بهمن‌ماه) و رهروان حضرت زهرا (س) و نوای مهر (27 بهمن‌ماه) روی صحنه خواهند رفت که ورود برای عموم علاقمندان در این بخش رایگان می باشد.

این در حالیست که پهنه رودکی، پارک آب و آتش و پل طبیعت بعنوان بخش جنبی این دوره از جشنواره به مدت 5 شب با هنرنمایی گروه سرود«مهروطن» و گروه موسیقی «نی نواز» میزبان عموم مخاطبان در فضای باز خواهند بود.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای ارسباران، فرهنگسرای بهمن، سالن کوشک باغ هنر، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و سالن سوره حوزه هنری میزبانان اجراهای این دوره از جشنواره هستند و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سامانه fajr39.com مراجعه کنند.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

انتهای پیام/