از امشب «قصه‌های دهکده» در شبکه دو

سریال «قصه‌های دهکده» با ماجراهایی الهام بخش و طنز از زندگی دامپزشکی جوان از شنبه 7 بهمن حوالی ساعت 21:30 روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر، «قصه‌های دهکده» در ژانر درام، کمدی توسط اندی هی و برایان پرسیوال کارگردانی شده و بازیگرانی چون ساموئل وست، آنا مادلی، کالوم ودهوس، ریچل شونتون، نیکلاس رالف در آن به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال محصول سال 2020  انگلستان است که تاریخچه ای الهام بخش و طنز از زندگی دامپزشکی جوان در یورکشایر دیلز در دهه 30 میلادی را به تصویر می‌کشد؛ و براساس اتوبیوگرافی «جیمز هریوت» با عنوان «فقط اگر آن ها هم می‌توانستند صحبت کنند» ساخته شده است. نیرو محرکه‌ی سریال نه از اتفاقات عجیب و غریب بلکه از مسائل پیش‌ پا افتاده و روزمره خانوادگی و کاری است که داستان هر قسمت سریال را پیش می‌برد.

شخصیت‌های داستان عبارتند از: خود جیمز هریوت (نیکلاس رالف) دامپزشکی تازه‌کار که قرار است زیر نظر زیگفرید فارنون (ساموئل وست)، دامپزشکی کهنه‌کار مشغول به کار شود؛ همینطور برادر زیگفرید، تریستان (کالوم وودهاوس) نیز در ادامه به این دو می‌پیوندد تا در امور دامپزشکی آنها را همراهی کند.

سریال «قصه‌های دهکده» از شنبه 7 بهمن، شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 روانه آنتن شبکه دو سیما خواهد شد. بازپخش این سریال روز بعد ساعات 00:45 بامداد و 16:15 است.

انتهای پیام/