استقلال از پرسپولیس پیشی می گیرد؟/استقلال دوباره میزبان این بار مقابل آلومینیوم

استقلال-آلمینیوم اراک امروز ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ، لیگ برتر تقریبا سر و شکل مناسبی پیدا کرده و برنامه تا پایان نیم فصل اعلام شده اما هنوز جدول لیگ برتر به طور کامل منظم نشده است. سپاهان با 5 مسابقه کمتر از سایر تیم ها بازی کرده و برخی تیم ها نیز 6 بازی انجام داده اند و برخی 7 مسابقه!  هفته هشتم هم تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.   نگاهی به یک مسابقه ابتدایی هفته هشتم لیگ برتر می اندازیم؛   استقلال – آلومینیوم اراک؛ سبقت از پرسپولیس در آزادی؟

استقلال هفته گذشته در حضور تماشاگران پرشور خود توانست بازی 2 بر صفر باخته را 3 بر 2 ببرد و سایه به سایه پرسپولیس در صدر جدول حرکت کند.

آبی پوشان که سه برد متوالی به دست آورده اند در حال حاضر به دلیل تفاضل گل یک پله پایین تر هستند و روی پله دوم ایستاده اند.

فصل گذشته تیم آلومینیوم اراک با سیدمهدی رحمتی یک باخت و یک مساوی مقابل آبی پوشان پایتخت به دست آورد و حالا باید دید آلومینیوم مجتبی حسینی که بسیار جوان تر شده چه طور بازی می کند؟

قطعا با حضور هواداران آلومینیوم اراک کار سختی در ورزشگاه آزادی خواهد داشت حتی اگر بازی بسته ای را ارایه بدهد . مقابل تیم هماهنگ استقلال بسته نگه داشتن دروازه آسان نیست.

مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم پیش از این سابقه مربیگری در پرسپولیس را دارد و به خوبی با جو ورزشگاه آزادی و همچنین تیم استقلال آشنایی دارد. تیم نکونام اگر فردا برنده شود با 18 امتیاز به صدر جدول می رسد و از پرسپولیس سبقت می گیرد.

استقلال 9 گل زده دارد یعنی 3 گل بیشتر از حریف اراکی خود در این فصل زده و خط دفاعی اش اما بسیار مستحکم است و فقط سه گل دریافت کرده است که دو گلش را مقابل هوادار خورده است. آلومینیوم 12 امتیازی روی پله چهارم جدول ایستاده  است که رتبه ای قابل قبول برایش محسوب می شود.آلومینیوم در لیگ برتر تاکنون موفق به برد استقلال نشده ولی استقلال هم فقط یکبار این تیم را شکست داده و 4 بار بازی ها مساوی تمام شده است. نکته جالب اینکه هر دو تیم در این فصل مساوی نداشته اند یا برده اند یا باخته اند و شاید اولین تساوی دو تیم رقم بخورد.   استقلال فردا هم در ورزشگاه آزادی میزبان است و اگرچه چمن این ورزشگاه مطلوب نیست اما بدون سکوها و هواداران شاید چمن صاف هم خیلی به درد نخورد و به همین دلیل این ورزشگاه برای استقلال و پرسپولیس بسیار عزیز شده است.

انتهای پیام/