کل اخبار 7551 اخبار امروز : 3
 • افزونه جلالی را نصب کنید.
 • برابر با : Thursday - 23 - May - 2024
 • ساعت :

  استقلال 2 – مس 2: شوک به نکونام و تیمش!/ موتور شمس آذر در اصفهان روشن شد/ملوانی ها از قائم شهر دست پر بازگشتند!

  مسابقات لیگ برتر با برد ملوان در قائمشهر ،شمس آذر در اصفهان و توقف تیم نکونام در آزادی کلید خورد.

  به گزارش الگونیوز لیگ برتر با توقف استقلال ادامه یافت.

  استقلال در روزی که در شروع هر دو نیمه دروازه خود را باز شده دید، نتوانست از فرصت میزبانی برابر مس استفاده کند و آبی ها مقابل دیدگان تماشاگران خودی متوقف شدند.

  استقلال نتوانست سال جدید را با پیروزی آغاز کند و این تیم در استادیوم آزادی و جدال برابر مس رفسنجان با تساوی 2 – 2 متوقف شد، آن هم در روزی که شاگردان نکونام دو مرتبه از میهمان خود عقب افتاده بودند.

  این بازی با گل زودهنگام مس و غافلگیری بزرگ استقلال آغاز شد. اشتباه جلالی در سمت چپ و توپی که به سلیمان زاده رسید، یک حمله را طرح ریزی کرد که پاس او به محبی رسید و این بازیکن نیز توپ را برای شهباززاده ارسال کرد که شوت محکم و روی پای او در دقیقه سوم بازی، خیلی زود دروازه حسینی را باز کرد.

  استقلال توسط بلانکو به بازی برگشت و گل تساوی را به ثمر رساند. ارسال تماشایی ابوالفضل جلالی به روی دروازه با ضربه سر دیدنی گوستاوو بلانکو وارد دروازه شد تا آبی ها کار را به تساوی بکشانند.

  در آغاز نیمه دوم نیز این مس بود که به گل رسید. روی اشتباه سلیمی، توپ به شهباززاده رسید و او نیز سعید واسعی را صاحب موقعیت کرد که ضربه روی پای او به گل دوم شاگردان نویدکیا تبدیل شد تا باز هم یک شوک زودهنگام به تیم نکونام وارد شود.

  در ادامه استقلال روی اشتباه محاسباتی لک به گل تساوی رسید. ارسال سهرابیان روی تیرک دروازه فرود آمد و مقابل گوستاوو بلانکو قرار گرفت و او نیز به راحتی دروازه را باز کرد تا بازی دو بر دو شود.

  آبی پوشان توسط پیمان بابایی فرصت رسیدن به گل سوم را داشتند. او با ورود به محوطه جریمه، ضربه اش را با پای چپ زد که توپ به تیرک برخورد کرد و در ادامه به میلاد فخرالدینی رسید که شوت او را نژاد مهدی از روی خط بیرون کشید.

  در نهایت نیز این بازی با تساوی دو – دو به پایان رسید تا استقلال سال جدید را با توقف بد موقع در استادیوم آزادی آغاز کند.

  گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های استقلال و مس رفسنجان را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:
  تقویم بازی از هفته بیست و دوم – بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر
  سه شنبه: 18/01/1403 ؛ ساعت: 19:00
  ورزشگاه: آزادی تهران /  10 هزار تماشاگر
  سوت گروه داوری: بیژن حیدری / کمک ها: علیرضا ایلدروم، حسین مرادی ؛ داور چهارم مهرداد خسروی / ناظر: محمود رفیعی

  2007898

  استقلالترکیب استقلال:
  حسین حسینی، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، ابوالفضل جلالی (83- جعفر سلمانی)، میلاد فخرالدینی، مهدی مهدی پور (40- زبیر نیک نفس)، آرش رضاوند، جلال الدین ماشاریپوف (83- امید حامدی فر)، مهرداد محمدی (67- پیمان بابایی) و گوستاوو بلانکو (83- آرمان رمضانی)
  سرمربی: جواد نکونام

  مس رفسنجان ترکیب مس رفسنجان:
  حامد لک، رامتین سلیمان زاده، علی عدنان، حسن جعفری، محمد نژاد مهدی، سعید واسعی (79- محمدرضا مهدی زاده)، جلال علی محمدی، فرشید باقری، منتظر محمد (86- محمد اکبری)، سجاد شهباززاده (90- میثم تیموری)، محمدمهدی محبی (79- عرفان شهریاری)
  سرمربی: محرم نویدکیا


  کارت زرداخطار:

  استقلال: آرمین سهرابیان (4)

  مس رفسنجان: عرفان شهریاری (88)


  شرح گل ها:
  استقلال صفر – مس رفسنجان یک (دقیقه 3: سجاد شهباززاده): روی اشتباه آبی ها در خط دفاعی، توپ به محمدمهدی محبی رسید و این بازیکن با یک پاس در عمق، سجاد شهباززاده را صاحب توپ کرد که شوت محکم او وارد دروازه شد تا شوک بدی به تیم نکونام وارد شود.

  استقلال یک – مس رفسنجان یک (دقیقه 16: گوستاوو بلانکو): پاس سهرابیان در سمت چپ به ابوالفضل جلالی رسید و ارسال تماشایی این بازیکن پشت نقطه پنالتی به گوستاوو بلانکو رسید که ضربه سر فوق العاده زیبای این مهاجم آرژانتینی به گل تساوی آبی پوشان تبدیل شد.

  استقلال یک – مس رفسنجان 2 (دقیقه 46: سعید واسعی): مس خیلی زود و در همان ثانیه دوازدهم نیمه دوم به گل رسید. روی اشتباه ایمان سلیمی، توپ به شهباززاده رسید و این بازیکن نیز با یک پاس در عرض، توپ را به سعید واسعی رساند و او نیز با یک شوت روی پا، گل دوم را به ثمر رساند.

  استقلال 2 – مس رفسنجان 2 (دقیقه 50: گوستاوو بلانکو): ارسال آرمین سهرابیان به روی دروازه، روی تیرک فرود آمد و اشتباه بزرگ حامد لک و دفع بد توپ، آن را مقابل گوستاوو بلانکو انداخت و این مهاجم آرژانتینی نیز به راحتی دروازه را باز کرد تا حساب کار دو بر دو شود.


  کرنومتر لحظات حساس:
  دقیقه 9: مهرداد محمدی با یک حرکت دیدنی وارد محوطه جریمه شد و پس از یک سر توپ، مدافع حریف را از جریان بازی خارج کرد. در ادامه شوت تماشایی او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 26: مهرداد محمدی از راه دور اقدام به شوت زنی که ضربه فوق العاده دیدنی او به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 28: ضربه ایستگاهی مهدی پور با برخورد به دیواره دفاعی به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت و راهی کرنر شد.

  دقیقه 32: روی فرار تند و تیز ابوالفضل جلالی، او صاحب موقعیت شد که پس این بازیکن به سهرابیان رسید ولی ضربه مدافع پیش تاخته آبی ها کم جان بود و لک توپ را در اختیار گرفت.

  دقیقه 34: ارسال مهدی پور روی یک ضربه کاشته با ضربه سر چشمی همراه شد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 45: گوستاوو بلانکو در پشت محوطه جریمه و با پاس زبیر نیک نفس صاحب فرصت شد که شوت او به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیرک راهی اوت شد.

  دقیقه 56: ارسال علی عدنان به شهباززاده رسید و با وجود اینکه این بازیکن در آفساید بود اما ضربه سر او را حسینی به زیبایی مهار کرد.

  دقیقه 59: پرتاب اوت فخرالدینی در پشت محوطه جریمه به جلالی رسید که شوت محکم و روی پای او به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 65: شوت منتظر محمد با برخورد به مدافعان استقلال بلاک شد و به حسینی رسید.

  دقیقه 67: پاس ماشاریپوف در پشت محوطه جریمه به بلانکو رسید و او نیز توپ را برای رضاوند کاشت که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 72: منتظر محمد پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه فنی و پای چپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه 72: بلانکو می توانست هت تریک کند. او روی پاس ماشاریپوف وارد محوطه جریمه شد که شوت مهاجم آرژانتینی را حامد لک با یک دست مهار کرد.

  دقیقه 80: استقلال موقعیت بزرگی برای گل تساوی داشت. ضربه پیمان بابایی به پایه تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه توپ به فخرالدینی رسید که شوت او را نژاد مهدی از روی خط دروازه برگشت داد.


  ? در حاشیه:

  بولت استقلالمعاون فرهنگی باشگاه استقلال از برگزاری دیدار این تیم با مس رفسنجان در فاصله کمی بعد از اذان مغرب و زمان افطار انتقاد کرد.

  بولت استقلالهواداران استقلال قبل از حضور در ورزشگاه آزادی نسبت به گرانی بلیت دیدار مقابل مس رفسنجان اعتراض داشتند.

  بولت استقلالمهدی هاشمی‌نسب مربی تیم استقلال در بدو ورود به زمین از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

  بولت استقلالسیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال قبل از حضور در زمین برای گرم کردن با هوادار جانباز این تیم خوش و بش کرد.

  بولت استقلالهواداران استقلال پس از حضور حامد لک در زمین، علیه دروازه‌بان تیم مس رفسنجان شعار دادند.

  بولت استقلالمنتظر محمد، فرشید باقری و سجاد شهباززاده سه بازیکن تیم مس از سوی هواداران استقلال تشویق شدند.

  بولت استقلالهواداران استقلال پس از حضور جواد نکونام در کنار زمین، سرمربی آبی‌پوشان را تشویق کردند.

  بولت استقلالپس از گل اول تیم مس به استقلال توسط سجاد شهباززاده، این مهاجم سابق استقلال خوشحالی نکرد.

  بولت استقلالعلی خطیر و فرشید سمیعی به همراه مهدی هژبری معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال در جایگاه ویژه حاضر شدند.

  بولت استقلالبرخی ناهماهنگی‌ها باعث شد در ابتدا از حضور کوین یامگا، مدافع فرانسوی استقلال در جایگاه ویژه جلوگیری شود اما مدیرعامل استقلال شخصا برای ورود این بازیکن اقدام کرد تا یامگا و همراهش نیز در جایگاه ویژه مستقر شوند. خطیر و یامگا با یکدیگر خوش و بش گرمی داشتند.

  بولت استقلالشهاب، هوادار خاص استقلال که در زمان فرهاد مجیدی محبوب سرمربی آبی‌ها بود، امروز در ورزشگاه حاضر شد.

  بولت استقلال پس از‌گل استقلال، بازیکنان استقلال به کنار خط آمدند تا شادی خودشان را با اعضای کادرفنی تقسیم کنند. در این بین مهدی هاشمی‌نسب با فریادهای خودش تذکراتی را به ایمان سلیمی داد.

  بولت استقلالجابر انصاری بازیکن استقلال تماشاگر این دیدار از نزدیک است.

  بولت استقلالمهدی مهدی‌پور به علت مصدومیت در دقیقه ۳۹، جای خود را به زبیر نیک نفس داد.

  بولت استقلالنصرالله خواجه گیری سرپرست استقلال اواخر نیمه اول از داور کارت زرد گرفت. وی پس از پایان نیمه اول به داور اعتراض داشت که این اعتراضات در نهایت منجر به کارت زرد دوم و اخراج او در میانه زمین شد.

  ذوب آهن در خانه باخت!

  از چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، ذوب‌آهن در اصفهان میزبان شمس‌آذر خواهد بود؛ دیداری که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر ۱ به سود اصفهانی‌ها در قزوین به پایان رسید.
  ذوبی‌ها که در نیم‌فصل اول نتایج قابل قبولی کسب کرده بودند و جزو تیم‌های مدعی هم محسوب می‌شدند، با آغاز نیم‌فصل دوم با افت عجیبی همراه شدند و در شش مسابقه لیگ برتری خود نتوانسته‌اند هیچ بردی کسب کنند تا با سقوط به رده هشتم، تیمی میانه‌ جدولی باشند.
  در سمت مقابل شمس‌آذر هم با آغاز نیم‌فصل دوم نتایج خوبی نگرفته و شاگردان دقیقی فقط موفق به کسب یک پیروزی از شش دیدار اخیر خود بوده‌اند و بازی فردا یک بازی میانه جدولی برای دو تیم رده‌های هشتم و نهم جدول است که باید دید توپ به نفع کدام یک خوب خواهد چرخید.
  باید منتظر ماند و دید شاگردان محمد ربیعی پس از شش هفته به اولین پیروزی نیم‌فصل دوم خود خواهد رسید یا این شمس‌آذر خواهد بود که می‌تواند پس از مدت‌ها به یک پیروزی خارج از خانه دست یابد.

  نساجی صفر – ملوان 1

  نساجی با وجود تلاش بسیار موفق به کسب امتیاز در این بازی حساس خانگی نشد.

  نساجی صفر - ملوان 1: بغض در شهر خسته!

  نساجی مازندران در هفته بیست و دوم لیگ برتر میزبان ملوان بندرانزلی بود. دربی حساس شمال برای نساجی در خانه که برای فرار از منطقه سقوط تلاش می‌کند بسیار حساس دنبال شد اما نتیجه بسیار تلخی برای آنها در پی داشت و ملوانی‌ها با تک گل محمدرضا سلیمانی سه امتیاز کسب کردند.

  ملوان بندر انزلی نیز در دومین سال بازگشت به لیگ برتر به همراه مهدی تارتار نتایج بسیار خوبی گرفته، این روند را در اولین بازی سال جدید ادامه داد. نساجی نیز با این شکست بیش از هر زمانی سایه سقوط را بالای سر خود حس می‌کند.

  این مسابقه در نیمه اول بار فنی زیادی نداشت اما با شروع نیمه دوم، نساجی میزبان تلاش بسیار زیادی کرد و موقعیت‌های زیادی هم روی دروازه ملوان ایجاد کرد اما این ملوان بود که در یک ضدحمله گل پیروزی بخش را زد و روی بد فوتبال بار دیگر به نساجی نشان داده شد.

  ملوان با این برد ۳۸ امتیازی شد و نساجی مازندران نیز ۱۵ امتیازی باقی ماند تا این شکست نماینده مازندران به سود دیگر تیم‌های انتهای جدولی باشد.

   

   

  نوشته های مشابه

  ببینیم چه کسی زودتر شهید می شود؟ + ویدیو
  خرداد 3, 1403

  ببینیم چه کسی زودتر شهید می شود؟ + ویدیو

  در صفحه آپارات خبرگزاری الگونیوز دنبال کنید.

  به رئیسی بگو به هیچ وجه برای ریاست جمهوری نیاد!؟ + ویدیو
  خرداد 3, 1403
  خاطره یکی از اطرافیان رئیس جمهور شهید

  به رئیسی بگو به هیچ وجه برای ریاست جمهوری نیاد!؟ + ویدیو

  در صفحه آپارات خبرگزاری الگونیوز دنبال کنید.

  مراسم ادای احترام سران و مهمانان کشورهای خارجی به پیکر شهدای خدمت
  خرداد 3, 1403
  در سالن اجلاس سران با حضور مخبر و چند تن از اعضای دولت انجام شد

  مراسم ادای احترام سران و مهمانان کشورهای خارجی به پیکر شهدای خدمت

  سران کشورهای خارجی با حضور در سالن اجلاس سران به پیکر رئیس جمهور شهید، وزیر امورخارجه و سایر همراهان ادای احترام کردند.

  اطلاعیه شماره ۱ ستاد برگزاری مراسم شهدای خدمت ، رئیس جمهور شهید رئیسی و همراهان
  خرداد 1, 1403

  اطلاعیه شماره ۱ ستاد برگزاری مراسم شهدای خدمت ، رئیس جمهور شهید رئیسی و همراهان

  مراسم اقامه نماز بر پیکر شهدا و تشییع با حضور عموم مردم در تهران، چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ صبح از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی خواهد بود.

  ارسال دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  برو بالا
  آخرین اخبار