اشکان درویشی: آنها ما را تحریم کردند اما ما به آنها تقدیم می‌کنیم

اشکان درویشی اجرای شب گذشته نمایش «اسکرین‌شات» را به یکی از هنرمندانی که در فضای مجازی از او انتقاد کرده بود، تقدیم کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ اشکان درویشی کارگردان و تهیه‌کننده نمایش «اسکرین‌شات» که این شب‌ها در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود، اجرای شب گذشته 27 آذرماه این نمایش را به یکی از کسانی که در فضای مجازی از همکاری‌ او با بلاگرها و انفلوئنسرها به عنوان بازیگر انتقاد کرده بود، تقدیم و اعلام کرد که در شب‌های آینده نیز اجراهایش را به هنرمندانی که از او انتقاد کرده‌اند، تقدیم خواهد کرد.

وی افزود: در صفحه اینستاگرام تئاترآنلاین که یکی از صفحات مجازی خوب در عرصه تئاتر کشور است، ‌دیدم که نقدی به حضور بلاگرها و اینفلوئنسرها روی صحنه تئاتر شده است.

درویشی اظهار کرد: من شخصا آدم ریسک‌پذیری هستم و همچنین فکر می‌کنم اگر حرف از آزادی می‌زنیم حضور روی صحنه برای هر کسی آزاد است و می‌تواند توانایی‌های خودش را نشان دهد. اظهار نظرها زیر این نقدی که منتشر شده بود، مرا به یاد اظهار نظرها درباره پژمان جمشیدی انداخت، زمانی که وارد تئاتر شد. به نظر من پذیرفتن این ریسک خیلی بهتر از این است که ما اجازه ندهیم جوانان بیایند و خودشان را بسنجند؛ شاید این جوان یک روزی بتواند در این هنر ستاره باشد.

وی ادامه داد: در پی این نقد و اظهار نظرها تصمیم گرفتم از امشب یک سری از این اظهار نظرها را به شکل یک تابلو چاپ کنم و برای شما بخوانم. آقای سین قاف که خودش هم بازیگر است و اتفاقا جزو دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرام من است، نوشته‌اند: «در هر صورت صحنه تئاتر جایی نیست که این بیسوادها و تازه به دوران رسیده‌ها رو توی خودش جا بده. نهایتا میان میرن و میشن مسخره همگان.»

کارگردان و تهیه‌کننده نمایش «اسکرین‌شات» بیان کرد: ایشان در مقابل 300 هزار نفر این پیام را گذاشته‌اند، اما من امشب به رسم ادب این اجرا را به ایشان تقدیم می‌کنم و امیدوارم یک روزی به حقشان در تئاتر برسند و در اجراهای بزرگ بدرخشند. همچنین دریا احمدی، خانم نقاش گروه ما، یکی از تصاویر آقای سین قاف را به رسم ادب نقاشی کرده‌ است که ان‌شاءالله اگر یک روزی برای تماشای نمایش ما آمدند، این تابلو را به ایشان تقدیم می‌کنیم. من خیلی هم از نقد ایشان تشکر می‌کنم و می‌گویم شما اجرای ما را تحریم کردید، اما ما اجرا و این تابلوی نقاشی را به شما تقدیم می‌کنیم.

بازیگران نمایش «اسکرین‌شات» عبارتند از: ارسطو خوش‌رزم، سحر عبدالملکی، امیرحسین ترکمان (امیر خلوت)، مریم کاظمی، عباس ایمانی، صدف بهشتی، فردین رحمانپور، سپیده موسوی، متین امینی، سارا عبدالملکی (قهرمان پاراالمپیک)، سپهر صالحی، نیلوفر پورحسین، با صدای: محمدرضا مقدم.

تهیه‌کننده و کارگردان: اشکان درویشی، نویسنده: سامان شمس، مجری طرح: موسسه خیریه فرشته‌های بهشتی به مدیریت مهشید خسروی، دستیار کارگردان: پریسا مهماندوست و امیرحسین ابراهیمی، سرپرست گروه: محمدحسین عابدینی، مدیر اجرایی و هماهنگی: محمد نیکبخت و حسین عباسی، منشی صحنه: معصومه کوهزادی، طراح پوستر: محمد تقی‌پور، عکاس: حسین خدارتی، ساخت موشن‌گرافی: جاوید علیپور، تیزر: امین قهرمانی، طراحی مجازی: علی شیرازی، طراح نور: علی قمصری، گروه موسیقی: مهدی یوسفی و کورش عبدی، گروه اجرایی و هماهنگی: هدیه کفیلی و علیرضا ذوالفقاری، طراح گریم: شادی قیصری، طراح لباس: نسیم ملکی، دستیار لباس: شهلا حسامی، مدیر صحنه: عباس گلستانی، دستیاران صحنه: عرفان آنی‌زاده، مهدی حاجیوند و شادمهر سلطانی، امور چاپ و تبلیغات: مجموعه دیباگستر، مسعود هاشمی، پشتیبانی: محمد رحیمی، مشاور تبلیغات: مریم رودبارانی، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا عوامل این اثر نمایشی هستند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال به نشانی https://tiwall.com/p/screenshot3 مراجعه کنند.

انتهای پیام/