اضافه شدن دو سینمای جدید به سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه 

دو سینمای جدید به سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر و تجربه در تهران و شهرستان‌ها اضافه شد. 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ «مجموعه سینمایی رو باز باغ کتاب تهران» و «مجتمع فرهنگی سینمایی هنر و تجربه بابل» به مجموعه سینماهای هنر و تجربه اضافه شدند.

مجموعه سینمایی رو باز باغ کتاب تهران دارای سه سالن است که قرار است یک سالن بصورت اختصاصی به نمایش فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه اختصاص پیدا کند. این مجموعه سینمایی در بزرگراه شهید حقانی، ورودی کتابخانه ملی، باغ کتاب تهران قرار دارد.

مجتمع فرهنگی سینمایی هنر و تجربه بابل نیز دارای یک سالن به ظرفیت ۳۵۰ نفر است که از سال ۱۳۹۵ بصورت اختصاصی فیلم‌های هنر و تجربه را اکران می‌کرد و مجددا و پس از یک وقفه کوتاه از روز چهارشنبه سوم آبان‌ماه نمایش فیلم‌های گروه هنر و تجربه با اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه ژانر وحشت در این سینما آغاز می‌شود.

مجتمع فرهنگی و سینمایی هنر و تجربه بابل در میدان ولایت، بلوار نوشیروانی، انتهای پارک شهید شکری قرار دارد.

هم اکنون فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در ۲۳ سالن سینما در تهران و شهرستان‌ها به صورت ثابت به نمایش در می‌آید.

در تهران در سینماهای چارسو، کورش، موزه سینما، نارسیس، پرده طلایی، پرندمال، فرهنگ، باغ کتاب هر روز در دو سانس ۱۶ و ۱۸ و در شهرستان‌ها در سینماهای هویزه، ویلاژتوریست و اطلس مشهد، سوره و ساحل اصفهان، گلستان شیراز، مهر قدس همدان، عصر جدید گرگان، ستاره باران تبریز، بهمن سنندج، مهر ارومیه، تماشاخانه پارس کرمان، آزادی کرمانشاه، بازار شهر قم و هنر و تجربه بابل روزهای چهارشنبه هر هفته در دو سانس ۱۶ و ۱۸ به صورت ثابت به نمایش در می‌آید.

همچنین علاوه بر سینماهای ثابت، برخی فیلم‌ها با توجه به استقبال مخاطبان در ۱۰ سینما نیز به صورت گردشی به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/