اعلام شش فیلم برتر از نگاه تماشاگران هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت»

مستندهای «آخرین کوسه نهنگ»، «احمد»، «خانواده خلج»، «ددرس»، «قویدل» و «هولاین در ایران» برای دریافت جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره «سینماحقیقت» رقابت می‌کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، به گزارش دبیرخانه انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند که مسئولیت جمع آوری آرای تماشاگران جشنواره سینما حقیقت را عهده‌دار هستند، شش مستند برتر از نگاه تماشاگران جشنواره سینما حقیقت با تجمیع آرا و محاسبه امتیاز کلی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

– آخرین کوسه نهنگ به تهیه‌کنندگی رامتین بالف

– احمد به تهیه‌کنندگی غلامعلی اصغریان

– خانواده خلج به تهیه کنندگی مریم الهامیان

– ددرس به تهیه کنندگی صادق داوری‌فر

– قویدل به تهیه کنندگی سعید الهی

– هولاین در ایران به تهیه کنندگی هادی آفریده

جمع آوری آرای تماشاگران در این دوره از جشنواره با همکاری فنی مجموعه هاشور به صورت برخط و از طریق اعتبار سنجی بارکد بلیت تماشاگرانی که وارد سالن نمایش شده اند و از سه طریق استفاده از موبایل شخصی، استفاده از وب سایت سامانه رای گیری و استفاده از کیوسک مستقر در خانه جشنواره انجام شده است. آرای بخش نمایش آنلاین جشنواره به دلیل این که تعداد قابل توجهی از فیلمها تمایلی به نمایش آنلاین نداشتند از این رای‌گیری حذف شده‌اند.

جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» امروز شنبه دوم دی ماه 1402 در مراسم اختتامیه جشنواره شامل تندیس جشنواره، لوح افتخار و جایزه نقدی به مالک (یا سرمایه‌گزار) فیلمی که دارای بالاترین امتیاز است، تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/