افشای پشت پرده صحبتهای اخیر سحر قریشی

این روزها سحر قریشی از یک طرف با اکران فیلم سینمایی نارگیل دو و از طرف دیگر با محتواهایی که در کانال یوتیوب خود منتشر می‌کند اسم خودش را در رسانه‌ها بالا نگه داشته. یک روز درباره تتلو و تتوهای اجباری‌اش افشاگری می‌کند، یک بار هم مانند دیروز به ماجرای اعتیاد و چندین بار اوردوزش.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز؛ انتخاب‌های همیشگی سحر قریشی برای بازی در سینمای تجاری حالا به سمت پول در آوردن در یوتیوب چرخش داشته و اتفاقا راز جذب مخاطبان ثابت خود را خوب می‌شناسد و می‌داند که از بازدید آنها چطور درآمدزایی کند و همه این ها با حفظ حجاب.

قریشی که دیگر نه در استانبول بلکه در امارات زندگی می‌کند ویدئوهایی درباره اعتیادش، درباره زورگویی تتلو برای طرح‌های تتو و رفتارهای بیمارگونه دیگر او منتشر می‌کند و بازدید می‌گیرد.

مثل دیروز اعتراف می‌کند که این مدت اعتیاد او به قدری شدید بوده که از جایی به بعد دیگر هیچ دوزی از مواد مخدر رویش تأثیرگذار نمی‌گذاشت. ماجرای ۲ سال اعتیاد و ۳ بار اوردوزش را شرح می‌دهد و می‌گوید در این مدت تا پای مرگ پیش رفته و ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان را نیز در این راه دود کرده.

قریشی همچنین از تلاش‌هایش برای ترک اعتیاد که پس از ۸ ماه محقق شد گفت و در نهایت بر اشتباه بودن تصمیمش برای روی آوردن به مواد مخدر تأکید کرد.

انتهای پیام/