انهدام ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی در بازار رقابت پول از شبکه دو

سریال کره‌ای «کیمیاگر» به کارگردانی کانگ شین هیونگ با درنمایه ای عاشقانه پس از پایان سریال «مدار صفر درجه» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ سریال «کیمیاگر» درامی عاشقانه و اجتماعی محصول ۲۰۱۱ کره جنوبی است که روایتی از فساد و انهدام ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی در بازار رقابت پول و اقتصاد را به تصویر می‌کشد.

داستان این فیلم روایت زندگی کیم دو هیون است؛ پسری که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده و بزرگ شده و سختی‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است. مادرش او را در سختی بزرگ می‌کند و زمانی که دوهیون در دانشکده حقوق در حال تحصیل است، مادر را از دست می‌دهد. او در دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشجویان مشغول تحصیل می‌شود و به دنبال شغلی آینده‌دار است و طی همین مسیر با خانواده‌ای بسیار متمول آشنا می‌شود؛ بعد از مدتی به عنوان وکیل این خانواده آغاز به کار می‌کند ولی درمی‌یابد آن‌ها ثروت خود را به وسیله کارهای خلاف و پول‌شویی به دست آورده‌اند. رؤیاهای او برای زندگی صلح آمیز با نامزدش (لی یونگ یون) در این زمان تغییر می‌کند و …

در این سریال هنرمندانی همچون جانگ هایوک (کیو دو هیون)، لی مین جونگ (لی یونگ یون)، کیم هی ایه (یو این هه)، نو مین وو (یو میونگ جون) و… به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال «کیمیاگر» به کارگردانی کانگ شین هیونگ، از اواخر هفته آینده‌ هرشب ساعت ۲۱ و ۲۰ دقیقه به روی آنتن شبکه دو می رود.

انتهای پیام/