اینترنت هدیه خبرنگاران فعال می‌شود

پیگیری‌های معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نتیجه رسید؛ اپراتور ایرانسل هم اینترنت خبرنگاری را برای خبرنگاران فعال می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ با پیگیری‌هایی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت خبرنگاری برای آن دسته از خبرنگارانی که جا مانده بودند توسط اپراتورهای همراه اول و رایتل فعال شده است.

این معاونت همچنین پیگیر فعال شدن اینترنت خبرنگاری توسط اپراتور ایرانسل بود که قرار شده با تاخیر اندکی پس از همراه اول و رایتل فعال شود.

ثبت‌نام اینترنت خبرنگاری از روز ۱۷ مرداد و از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند آغاز شد.

خبرنگاران از ۱۷ مرداد ماه به مدت یک ماه فرصت داشتند تا از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند برای دریافت اینترنت خبرنگاری اقدام کنند. از سال ۹۸ اپراتورهای تلفن همراه با همکاری وزارت ارتباطات به مناسبت روز خبرنگار (۱۷ مرداد) بسته ۲۰۰ گیگ اینترنت رایگان را برای آن‌ها فعال می‌کنند.

وزارت ارشاد و وزارت ارتباطات پیشتر اعلام کرده بود خبرنگارانی که از ثبت نام اینترنت خبرنگاری جا مانده بودند، می‌توانند پرونده خود را تکمیل کنند و در مرحله دوم، فهرست این افراد برای فعال‌سازی اینترنت به اپراتورها ارسال شده است. مقرر است خبرنگارانی که تاکنون موفق به دریافت هدیه نشده‌اند امروز و در روزهای آتی از این مزیت برخوردار شوند.

انتهای پیام/