این روزهای اوسمار ویه‌را مربی پرسپولیس

با گذشت چند هفته از جابه‌جایی قدرت در پرسپولیس و عقد قرارداد با اوسمار ویه‌را، این سرمربی در آستانه یکی از مهم‌ترین آزمایش‌های حرفه‌ای خود قرار دارد.

به گزارش الگونیوز ؛مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانیم که بازی‌های لیگ برتر بسیار سخت است و گل‌گهر تیم خوبی است. ما بازی‌های این تیم را نگاه کرده‌ایم و می‌دانیم بازی سختی داریم.

ویه‌رای ۴۸ ساله در دومین سال حضور در ایران در حال قلق‌گیری هدایت یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیاست که به‌عنوان مدافع عنوان قهرمانی در دو جام حذفی و لیگ در حال حاضر به اندازه یک مسابقه از صدرنشین فعلی لیگ فاصله دارد.

سال گذشته پرسپولیسی‌ها در همین مقطع با امیدآفرینی کادرفنی و همکاری بازیکنان در یک دوره طلایی موفق به پیروزی مقابل همه حریفان و کسب عنوان قهرمانی در دو جام شدند؛ جام‌هایی که دست اوسمار به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی آن را لمس کرده بود، اما تکرار آن ماموریت در ۹ هفته باقی‌مانده لیگ کاری دشوارتر از سال گذشته به نظر می‌رسد، چراکه حریفی مرموز و سخت‌کوش و پرهوادار در حال رقابت با پرسپولیسی‌هاست.

با این حال برای سرمربی برزیلی پرسپولیس که پس از یک دوره کوتاه استراحت دوباره کارش را در کمپ کاظمی آغاز کرده، این یک تجربه کاملا متفاوت نسبت به فصل گذشته است. او که از نیم فصل هدایت نیمکت پرسپولیس را در اختیار گرفته، با ارائه نمایش‌های تهاجمی و بازی‌های تماشاگرپسند مورد اقبال جامعه هواداری پرسپولیس واقع شده و تحسین آنها را برانگیخته است، آن هم در شرایطی که وقتی رضا درویش تصمیم به انتخاب او به عنوان سرمربی و جانشین یحیی گرفت، کمتر کسی موافق این تصمیم بود.