برانکو به پرسپولیس نمی‌آید! تمام!

روز گذشته رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس  با من ارتباط گرفت و یک‌بار دیگر پیشنهاد سرمربیگری به برانکو را ارائه کرد. همانطور که می‌دانید قرارداد او با عمان پایان یافته و حالا یک مربی آزاد است.

به گزارش گروه ورزش الگو نیوز چلنگر: برانکو گفت پرسپولیس را معطل نمی‌کنم.

مترجم این مربی گفت :روز گذشته رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس  با من ارتباط گرفت و یک‌بار دیگر پیشنهاد سرمربیگری به برانکو را ارائه کرد. همانطور که می‌دانید قرارداد او با عمان پایان یافته و حالا یک مربی آزاد است.

درویش هم در گفت‌و‌گوی قبلی به او اعلام کرده بود درهای مذاکره را کاملاً نمی‌بندد. طبق خواسته‌ای که باشگاه پرسپولیس از من داشت روز گذشته با برانکو تماس گرفتم و پیغام باشگاه را به او رساندم.

وی افزود :به برانکو گفتم می‌دانیم شما پاسخ خود را داده‌اید اما با وجود اینکه چند گزینه وجود دارد باشگاه و هواداران دوست دارند به پرسپولیس بازگردید. برانکو اما تشکر کرد و گفت باشگاه پرسپولیس و مردم ایران سزاوار این نیستند که آنها را معطل کنم.بهتر است سکان هدایت این تیم را هر چه زودتر به فردی بدهند که بتواند این تیم را موفق کند. او بار دیگر اعلام کرد پاسخش منفی است و من هم دقیقاً عین همین مکالمات را به اطلاع باشگاه رساندم.