برد قاطعانه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برابر امارات/ساحلی بازان به برزیل رسیدند!

ایران در نیمه نهایی به مصاف برزیل خواهد رفت.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در یک دیدار حساس و سخت تیم ملی امارات میزبان مسابقات را شکست داد و به نیمه نهایی جام جهانی ساحلی 2024 دبی صعود کرد.

 

در این مسابقه ابتدا اماراتی‌ها به گل رسیدند و بازیکنان ایرانی با تسلط و فوتبال خوبی که به نمایش گذاشتند نتیجه را تغییر دادند و توانستند از برتری خود دفاع کنند و پیروز از میدان خارج شوند.

 

 

وقت اول دیدار فوتبال ساحلی ایران و امارات با دفاع فشرده و یارگیری سنگین دو تیم همراه بود و تلاش بازیکنان راه به جایی نبرد تا گلی وارد دروازه هیچکدام از دو تیم نشود و تساوی بدون گل در وقت اول رقم بخورد.

 

 

 

در ابتدای وقت دوم بازی بازیکن امارات اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ روی پای او ننشست و تبدیل به پاس گل شد تا اولین گل امارات وارد دروازه ایران شود، تیم ملی ایران توسط مختاری و سعید پیرامون دو موقعیت خیلی خوب ایجاد کردند اما تبدیل به گل نشد تا تیم ملی امارات همچنان دروازه خود را بسته نگه دارد.

 

 

در ادامه مسابقه محمد معصومی‌زاده روی یک گل تاکتیکی نزدیک به تیرک، دروازه خالی را باز کرد و بازی به تساوی کشیده شد، تیم ملی ایران پس از گلی که به ثمر رساند حملات زیادی روی دروازه امارات شکل داد و در 1 دقیقه پایانی این بار دروازه‌بان ایران میرجلیلی با ضربه فوق‌العاده گل دوم ایران را به ثمر رساند تا ایران در وقت دوم برنده از میدان خارج شود.

 

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در 5 دقیقه ابتدایی وقت سوم به خوبی بازی را کنترل کرد و اجازه حضور اماراتی‌ها در نیمه زمین خودی را ندادند و در جریان مسابقه ضربه میرشکاری به شکلی خطرناک به تیرک دروازه خورد تا فاصله به 2 گل نرسد و بازی با حساسیت خاصی دنبال شود، در ادامه مسابقه بهزادپور چند واکنش خوب روی ضربات اماراتی‌ها نشان داد تا همچنان برتری در اختیار ایران باشد.

 

 

در 5 دقیقه پایانی دو سوپر واکنش از میرجلیلی ایران را همچنان در بازی نگه داشت و بازی منطقی و مسلط ملی‌پوشان برتری را برای بازیکنان ایران نگه داشته بود اما یک دقیقه پایانی مسابقه برای بازیکنان ایران با استرس همراه بود که در این زمان هم تجربه بازیکنان به درد آنها خورد و ایران با شکست امارات به نیمه نهایی جام جهانی ساحلی رسید.

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران شنبه 5 اسفند مقابل برزیل حضور پیدا خواهد کرد و برای گرفتن مجوز حضور در فینال باید ساحلی بازان این کشور را شکست دهند.

انتهای پیام/