بمب ژاوی در آستانه انفجار/مصدومان سریالی بارسلونا به ال کلاسیکو می‌رسند!

اسپورت امروز نوشت که ژاوی قصد دارد روبرت لواندوفسکی را در ترکیب ثابت برابر رئال قرار دهد هرچند باید تا فردا در مورد وضعیت بدنی ستاره لهستانی صبر کند.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،ژاوی ساعاتی پیش در کنفرانس مطبوعاتی خود گفته بود که همه بازیکنان مصدوم می‌خواهند در ال‌کلاسیکو بازی کنند و شاید در ترکیب اصلی سورپرایزهایی شاهد باشیم .طبق ادعای اسپورت، روبرت لواندوفسکی قصد دارد در بازی مقابل رئال مادرید کار را از ابتدا شروع کند، به خصوص اگر فرمش در روز بازی خوب و مطلوب باشد. لوا این موضوع را با مربی نیز در میان گذاشته است. همه چیز به بازیکن و حس او بستگی دارد، اما اگر ستاره لهستانی در فهرست قرار گیرد، قطعا در یازده‌تای اصلی نیز خواهد بود.

لواندوفسکی تلاش زیادی کرده تا دوره مصدومیت مچ پای چپ خود را کوتاه کند. چندی پیش او در مصاحبه با یک رسانه لهستانی هم گفت که خوشبین است به بازی برابر رئال برسد.   او می‌خواهد بازی کند و ژاوی می‌داند که لوا فوتبالیست بسیار مهمی برای تیم است. این یک ضربه روحی برای رقیب و کمکی برای هم تیمی‌هایش خواهد بود زیرا بارسا می‌تواند یک مهاجم درجه یک در نوک حمله داشته باشد. البته هم ژاوی و هم بازیکن بسیار محتاط هستند. اگر فردا لوا حس خوبی نداشته باشد، ژاوی هرگز روی او ریسک نخواهد کرد. او الان در ترکیب ثابت است ولی باید تا فردا هم صبر کند.

انتهای پیام/