بیرانوند:نباید با علی منصوریان وارد جنگ شوید!

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس که در برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرده بود اظهار نظر جالبی در مورد علیرضا منصوریان داشت.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک تیم‌های ملی ایران و پرسپولیس، شب گذشته به عنوان مهمان ویژه در برنامه فوتبال برتر حاضر شد و صحبت‌های قابل توجه و گاها با نمکی را به زبان آورد.

در یکی از آیتم‌های پایانی برنامه، محمدحسین میثاقی با نمایش دادن عکس‌هایی، از بیرانوند درخواست داشت تا در خصوص مربی‌های سابق خود، اظهارنظر داشته باشد. یکی از این مربیان، علیرضا منصوریان بود که سابقه همکاری با دروازه‌بان فعلی پرسپولیس را در باشگاه نفت تهران دارد. با این حال بیرانوند، نظرات جالب توجهی را درباره این مربی به زبان آورد که علاوه بر دارا بودن جنبه طنز، حمایت تمام قدی را هم در دل خود داشت.

او پس از دیدن عکس خود و منصوریان گفت: «آقای منصوریان یک مربی خیلی دوست داشتنی اما لجباز هست! اگر با شما توی دعوا برود، بازنده‌ای. هیچ راهی هم ندارد. من چندین بازی، بازنده شدم و من را اذیت کرد. اما واقعا دوستش دارم و خودش هم این را می‌داند.»

1930915

بیرانوند در ادامه از مکالمه با نمک بین خودش و علی منصور پرده برداشت و گفت: «همیشه به زنگ می‌زند، می‌گوید دراز کجایی؟ (خنده بلند بیرانوند و میثاقی در سالن). ان‌شالله که هر کجا هست موفق باشد.»

وی در ادامه به اتفاقات رخ داده برای منصوریان در باشگاه فولاد اشاره کرد و گفت: «اتفاقی که برای علی آقا در خوزستان افتاد، فنی نبود و همه مردم این موضوع را می‌دانند. یک اتفاقی بود که از قبل رخ داد و به قول معروف فضا برای ایشان مناسب نبود. اما علی آقا ثابت کرده است که هر باشگاهی رفته، به نظرم بهترین نتایج را کسب کرده و امیدوارم دوباره بتواند یک تیم خیلی خوب درست کند.»

انتهای پیام/