تشییع تمهیدات ترافیکی پیکر مطهر 110 شهید گمنام در پایتخت + فیلم

در صفحه آپارات خبرگزاری الگونیوز دنبال کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری الگونیوز، از امشب اولین محدودیت ها و ممنوعیت ها آغاز می شود.
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار الگونیوز اعلام کرد:
تاکسی و اتوبوس لازم برای تردد شهروندان اندیشیده شده / مترو در مسیرهای اعلامی فعال است.
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : به خاطر اینکه مردم به راحتی بتوانند در این مراسم حضور پیدا کنند پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه ای را برای شهروندان را اندیشیده است .
سرهنگ مومنی گفت : فردا در تهران تشییع پیکر پاک و مطهر 110 شهید گمنام را خواهیم داشت که این مراسم در ساعت 8 صبح از مقابل دانشگاه تهران با سخنرانی و مدیحه سرایی آغاز خواهدشد .
وی افزود : پیکر پاک و مظهر این شهدای عزیز از خیابان انقلاب به سمت شرق – خیابان حافظ به سمت جنوب ، خیابان وحدت اسلامی به جنوب و در ادامه به سمت خیابان بهشت و معراج شهداء تشییع خواهند شد .
سرهنگ مومنی افزود : اولین ممنوعیت از همین امشب و از ساعت 11 شب آغاز خواهد شد . رانندگان در طول مسیر های اعلامی نباید توقف داشته باشند چرا که این مسیرها توسط همکاران بنده پاکسازی خواهند شد .
وی گفت : همچنین از ساعت 06:00 فردا صبح حلقه اول ممنوعیت ها را خواهیم داشت که در ضلع جنوب خیابان انقلاب از خیابان شهید لبافی نژاد به سمت خیابان انقلاب و شمال، ضلع شمال خیابان انقلاب از خیابان طالقانی و خیابان پور سینا به سمت جنوب و از سمت شرق تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت میدان انقلاب و از سمت غرب از میدان انقلاب به سمت دانشگاه تهران ممنوعیت تردد خواهیم داشت .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت : از ساعت 8 صبح که شروع مراسم خواهد بود این ممنوعیت حلقه بزرگتری پیدا خواهد کرد و از خیابان جمهوری به سمت شمال و به سمت خیابان انقلاب ، از ضلع شمال میدان انقلاب از بلوار کشاورز و خیابان کریمخان به سمت جنوب و از شرق از میدان فردوسی به سمت دانشگاه تهران و از سمت غرب از خیابان زارع به سمت میدان انقلاب ممنوعیت تردد خواهیم داشت .
وی ادامه داد : برای تردد شهروندانی که می خواهند در این مراسم شرکت نمایند در حد فاصل میدان فردوسی تا مراسم و همچنین خیابان آزادی از خیابان زارع تاکسی هایی آماده شده است .
سرهنگ مومنی گفت : همچنین برای سهولت تردد ، بعد از مراسم اتوبوسها و تاکسی هایی را در ضلع غربی میدان انقلاب ، در ضلع شمالی میدان انقلاب – کارگر ، در ضلع جنوب میدان انقلاب خیابان کارگر و همچنین در انتهای مراسم در خیابان خیام ، خیابان 15 خرداد ، خیابان وحدت و ترمینال شهید فیاضی در نظر گرفته ایم .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود : همچنین در مسیرهای میدان انقلاب ، چهار راه ولیعصر (عج) ، میدان فردوسی ، چهارراه گلوبندک ایستگاههای مترو از همان ابتدای صبح آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند .
وی گفت : امشب نیز مراسم وداع را در باغ موزه دفاع مقدس از ساعت 5 بعد از ظهر آغاز خواهد شد که برای این مسیر نیز تمهیدات ویژه ترافیکی در نظر گرفته شده است و همکاران بنده در بزرگراه حقانی و مدرس مستقر می شوند .
سرهنگ مومنی از شهروندانی که در این مراسمات حضور می یابند خواست تا با پلیس راهور مستقر در این معابر همکاری لازم را داشته باشند چرا که جای پارک برای خودروها از قبل شناسایی شده است و این رانندگان لازم است خودروهای خود را به صورت مورب طوری که عقب خودرو به سمت پیاده رو وجلوی ان به سمت خیابان باشد پارک کند تا این مراسم نیز مانند مراسمات دیگر به خوبی برگزار گردد .