معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

تمهیدات ویژه پلیس راهور در تسهیل تردد روز انتخابات

از توقفات دوبله خودداری کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری الگونیوز، سرهنگ فیروز کشیر، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار الگونیوز اعلام کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها تا پایان امروز در سطح شهر تهران ممنوع است.
معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به برگزاری انتخابات در شهر تهران و خلوتی معابر از تمامی رانندگان ، تقاضا می شود با سرعت مطمئنه در معابر حرکت کرده و حتما قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مد نظر خود قرار دهند.
سرهنگ کشیر بیان داشت: همچنین پلیس راهور تهران بزرگ ، در تمامی معابر پیرامونی محل های صندوق رای گیری حضور فعال دارند لذا شهروندان به محض بروز هرگونه حادثه ترافیکی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس حاصل تا تیم های پلیس راهور در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابند.
معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : یادآور می شود همان گونه که قبل تر نیز در خصوص عدم تردد هرگونه کامیون و وسایل نقلیه سنیگن متذکر شده ایم ، تردد اینگونه وسایل نقلیه از شب گذشته تا پایان امروز در سطح شهر تهران ممنوع می باشد .
وی همچنین از شهروندان محترمی که جهت رای دادن به حوزه های رای گیری مراجعه می کنند خواست برای ایجاد نظم بیشتر وتسهیل عبور و مرور دیگر رانندگان از توقفات دوبله و تحلفات ساکن در سطح شهر خودداری نمایند.

انتهای پیام/