همزمان با اولین نمایش در «سینماحقیقت»؛ 

تیزر مستند «داستان بارانی» منتشر شد/ داستان سفری طولانی به مقصدی نزدیک‌

داستان سفری طولانی به مقصدی نزدیک‌ است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ مستند «داستان بارانی» به نویسندگی و کارگردانی حسین نژادموسی و تهیه‌کنندگی مجتبی احسانی و هاشم مسعودی روز دوشنبه ۲۷ آذرماه همزمان با اولین روز از هفدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» در پردیس سینمایی چارسو رونمایی می‌شود.

در آستانه رونمایی از این مستند که محصول مشترک حوزه هنری استان خراسان رضوی و مرکز مستند سوره است، تیزر و پوستر رسمی این اثر که ساخت و طراحی آن به ترتیب برعهده مجتبی احسانی و مرجان جلالی بوده است، منتشر شد.

این اثر که در بخش شهید آوینی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» حضور دارد، دوشنبه ۲۷ آذر سانس ۱۵ تا ۱۷ در سالن پنج و چهارشنبه ۲۹ آذر سانس ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن ۶ پردیس چارسو به نمایش درمی‌آید.

«داستان بارانی» که پژوهش آن چهارماه به طول انجامیده و تولید آن ۱۰ ماه زمان برده است، درباره مردی‌ست که زندگی‌اش را از راه صافکاری می‌گذراند اما مسایلی در گذشته او باعث شده است در شرایط روحی و جسمی حادی قرار بگیرد. وی تصمیم می‌گیرد قبل از مداوای خود براساس قول و قراری که با دوست قدیمی‌اش دارد، برای دیدن او به سفری هزار کیلومتری برود…

سایر عوامل این مستند عبارتند از؛ فیلمبرداران: سعید هوشمند و علی‌محمد خانیکی، صدابردار: امیرحسین سوقندی، تدوینگر: مجتبی احسانی، اصلاح رنگ: یحیی محمدعلی، آهنگساز: مسعود سخاوت دوست، طراحی و ترکیب صدا: سلمان ابوذر، مدیر تولید: علی‌اکبر حسن‌زاده، مجری طرح: شمسه فیلم و محصول حوزه هنری استان خراسان رضوی و مرکز مستند سوره.

انتهای پیام/