ثبت نام ۳۴۰ گروه در فصل دوم برنامه ایران سرود

در راستای گسترش فعالیت و استقبال مخاطبان از برنامه ایران سرود در فصل دوم این برنامه تا کنون ۳۴۰ گروه از نوجوانان کشور نام نویسی کرده اند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ برنامه ایران سرود از جمله برنامه‌های شبکه دو سیما و شبکه امید در حوزه موسیقی و سرود است که از تیرماه سال جاری پخش خود را آغاز کرده است. این برنامه به سراغ گروه‌های سرود در شهر‌های مختلف می‌رود و با اجرای هر سرود ضمن معرفی فرهنگ هر شهر به معرفی گروه‌های فعال در این حوزه نیز می‌پردازد.

در راستای گسترش فعالیت و استقبال مخاطبان از برنامه ایران سرود، این برنامه از شبکه‌های افق و پویا به لیست پخش این شبکه‌ها اضافه خواهد شد، تا کنون ضبط ۳۵ گروه برای پخش برنامه ایران سرود در ساعت‌های ۱۵:۴۵ و ۲۱:۴۵ از شبکه دو و شبکه امید انجام شده است.

گفتنی است نوجوان بسیاری از سراسر کشور از جمله شهر‌های قم سمنان اصفهان خوزستان لرستان مازندران گرگان فارس برای شرکت در برنامه ایران سرود ثبت نام کرده اند که در فصل دوم تا کنون ۳۴۰ گروه از نوجوانان کشور در برنامه ایران سرود نام نویسی کرده اند، گفتنی ست روند افزایشی استقبال مخاطبان در فضای مجازی و دنبال کردن اخبار و اطلاعات این برنامه اعضای کانال پیام رسان ایتا را به ۱ هزار نفر عضو رسانده است.

علاقه مندان می‌توانند از طریق مراجعه به وبگاه ایران سرود به نشانی iransorood.ir در فصل دوم این برنامه ثبت نام کنند.

انتهای پیام/