جانشین پلیس راهور تهران بزرگ : امروز ، از توقف در حاشیه معابر استادیوم آزادی خودداری نمایید / تمهیدات ویژه ترافیکی مراسم قرآنی امام حسنی ها (ع) در تهران

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی : تسریع در رفت و آمد شهروندان به مراسم از اهداف پلیس راهور تهران بزرگ است.شهروندان همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در مراسم داشته باشند.

به گزارش الگونیوز سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی گفت : با توجه به برگزاری مراسم محفل قرآنی امام حسنی ها (ع) در شهر تهران و همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) ، امروز در ورزشگاه آزادی ، پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی جهت تسریع در رفت و آمد شهروندان به مراسم با هماهنگی سایر دستگاههای مرتبط در نظر گرفته است .
سرهنگ بهرام آبادی ادامه داد : در این مراسم علاوه بر پارکینگ هایی که در ضلع شرق و غرب استادیوم آزادی وجود دارد پارکینگ های دیگر نیز در سمت های شمال ، شرق و غرب ورزشگاه پیش بینی شده است که شهروندان بتوانند به راحتی وسیله نقلیه خود را پارک و در مراسم حضور پیدا نمایند .
وی افزود : همچنین شهروندان برای شرکت در این مراسم می توانند از متروی ورزشگاه آزادی نیز جهت حضور در این مراسم استفاده نمایند .
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ به شهروندان توصیه داشت : با توجه به اینکه پارکینگ های متعددی که در اطراف ورزشگاه پیش بینی شده است و همچنین حمل و نقل عمومی که از پارکینگ ها به محدوده استادیوم آزادی مهیا گردیده است لذا از شهروندان می خواهیم که وسیله نقلیه خود را در سطح و حاشیه معابر ورزشگاه آزادی پارک نکرده و در هنگام اتمام مراسم نیز از عجله و شتاب بپرهیزند و همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در مراسم داشته باشند .
سرهنگ بهرام آبادی گفت : همچنین بمنظور کاهش ترافیک در این محدوده سایر رانندگان می توانند از مسیرهای جایگزین همچون آزادراه شهید فهمیده، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید لشگری جهت تردد استفاده نمایند.