جانی دپ از خودنگاره اش رونمایی کرد

جانی دپ با آثار هنری جدید بازگشته است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ روز پنج‌شنبه، Castle Fine Art پرتره‌ی سلفی دپ 60 ساله را با عنوان «پنج» عرضه کرد که قرار است از امروز تنها به مدت 13 روز به فروش برسد. عددی که در یک بیانیه مطبوعاتی آن را «برای هنرمند مهم» توصیف کرد.

این پرتره به سبک مجموعه هنری قبلی «دوستان و قهرمانان» دپ نقاشی شده است و از عکسی که دپ در عکسبرداری عطر کریستین دیور در سال 2015 با عکاس ژان باپتیست موندینو گرفت، الهام گرفته شده است، همانطور که دپ در یک مصاحبه ویدیویی در مورد این پرتره توضیح داد.

دپ در این ویدئو توضیح داد: «من این کار را در [تصویرگر] رالف استدمن در استودیوی او در حوالی سال 2021 انجام دادم.» این خودنگاره در زمانی خلق شده است که … بیایید بگوییم کمی تاریک، کمی گیج کننده. من به آن نگاه کردم و نمی دانم چرا، فکر کردم به چیز دیگری نیاز دارد. به اطلاعات بیشتر نیاز داشت.

زمانی که احساس کردم باید اساساً شمارش معکوس سال ها را بنویسم، اساساً فقط “پنج” را در آنجا نوشتم.

دپ در این ویدئو خاطرنشان کرد که احساس می‌کند دیور در سال‌های اخیر در کار با او همراه بوده است، در دوره‌ای که چندین نقش سینمایی و درگیری‌های حقوقی با همسر سابقش امبر هرد را از دست داده است. بازیگر دزدان دریایی کارائیب در سال 2015 همکاری با دیور را آغاز کرد و در ماه می قرارداد جدیدی با این برند به ارزش بیش از 20 میلیون دلار امضا کرد.

دپ در این ویدئو گفت: این راحت‌ترین کار انجام یک پرتره از خود نیست. اگرچه، به طرز عجیبی، تقریباً هر کاری که انجام می‌دهید، به یک شکل خودنگاره است.

دپ روند خود را برای ایجاد پرتره از خود در این ویدئو توضیح داد و به یاد آورد که “او در کنار یک آینه می‌نشیند و فقط طرح خود را می‌کشد، و من برای مدتی این کار را انجام می‌دهم.”

او افزود: روزهای مختلف، نور متفاوت، زوایای مختلف. “من از پرتره هایی از مردم که واقعاً به اندازه یک عکس واقعی هستند قدردانی می کنم. اما متأسفانه، ما در زمان هایی زندگی می کنیم که ممکن است شما هم فقط یک عکس بگیرید، اگر به دنبال آن هستید. بنابراین برای اینکه بتوانید هر چیزی را که برای شما نشان می دهد، بیرون بکشید، نمی دانم، به نوعی واقعی به نظر برسد.در حالی که دپ و کسل فاین آرت از «پنج» رونمایی کردند که قرار است روز پنجشنبه به فروش برسد، این بازیگر خاطرنشان کرد که بخشی از پول حاصل از هر چاپ را به سازمان غیرانتفاعی سلامت روان آمریکا اهدا خواهد کرد.

انتهای پیام/