جدول لیگ برتر فوتبال؛ اختلاف استقلال با سپاهان به ۸ امتیاز رسید / نساجی همچنان در قعر

استقلال پیروزی بزرگی مقابل سپاهان به دست آورد تا امتیازاتش را به عدد ۳۹ برساند و به یکه‌تازی خود ادامه داد. سپاهان که چهارمین شکست متوالی خود را در لیگ برتر تجربه کرد، با ۳۱ امتیاز در رده سوم ایستاد و حالا هشت امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. در صورتی که تیم ژوزه مورایس در دو بازی معوقه‌اش پیروز شود، باز هم نمی‌تواند به صدر جدول صعود کند

به گزارش الگونیوز ؛استقلال پیروزی بزرگی مقابل سپاهان به دست آورد تا امتیازاتش را به عدد ۳۹ برساند و به یکه‌تازی خود ادامه داد. سپاهان که چهارمین شکست متوالی خود را در لیگ برتر تجربه کرد، با ۳۱ امتیاز در رده سوم ایستاد و حالا هشت امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. در صورتی که تیم ژوزه مورایس در دو بازی معوقه‌اش پیروز شود، باز هم نمی‌تواند به صدر جدول صعود کند.

 هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (سه‌شنبه) با برگزاری سه دیدار آغاز شد که بازی مهم امروز، تأثیر شگرفی بر تعیین قهرمانی لیگ بیست‌وسوم خواهد داشت.
استقلال پیروزی بزرگی مقابل سپاهان به دست آورد تا امتیازاتش را به عدد 39 برساند و به یکه‌تازی خود ادامه داد. سپاهان که چهارمین شکست متوالی خود را در لیگ برتر تجربه کرد، با 31 امتیاز در رده سوم ایستاد و حالا هشت امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. در صورتی که تیم ژوزه مورایس در دو بازی معوقه‌اش پیروز شود، باز هم نمی‌تواند به صدر جدول صعود کند.
گل‌گهر سیرجان که همچنان یک در میان پیروز می‌شود امروز با غلبه بر نساجی جای ملوان بندر انزلی را در رتبه چهارم جدول گرفت. شاگردان ساکت الهامی در تیم نساجی نیز با 11 امتیاز قعرنشین ماندند.
نتایج دیدارهای امروز هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:
گل‌گهر سیرجان 3 – نساجی مازندران صفر
فولاد خوزستان یک – ملوان بندر انزلی یک
استقلال یک – سپاهان صفر
برنامه دیدارهای باقیمانده هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال:
چهارشنبه 9 اسفند
تراکتور تبریز – استقلال خوزستان، ساعت 14:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
شمس آذر قزوین – مس رفسنجان، ساعت 15، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
آلومینیوم اراک – هوادار تهران، ساعت 15، ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
پیکان – صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه پاس قوامین تهران
ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس، ساعت 17:15، ورزشگاه فولادشهر اصفهان