جنگل پرتقال» اثری قابل قبول از یک کارگردان فیلم اولی/ نقش مریم چیزی به کارنامه سارا بهرامی اضافه نکرد

رحمت امینی منتقد سینما «جنگل پرتقال» را اثری قابل قبول از یک کارگردان فیلم اولی دانست و گفت: هرچند این فیلم درخشان نبود اما از ۵ نمره ۲/۵ را می گیرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ رحمت امینی استاد دانشگاه، کارگردان تئاتر و منتقد سینما در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری الگونیوز ؛ درباره فیلم «جنگل پرتقال» گفت: مهم ترین نکته در این فیلم انتخاب یک مضمون به همراه ماجرایی است که پیش از این هرکس به سمت آن رفته بود نتوانسته بود حق مطلب را ادا کند، آن هم تئاتر است.

وی با اشاره به تلاش درست نویسنده، فیلمنامه نویس و کارگردان در این فیلم، افزود: از آنجایی که ماجرای فیلم به یک دانشجوی تئاتر مربوط می شود، ما در حین روایت داستان شاهد تحول شخصیت اصلی یعنی علی بهاریان با بازی رضا عزیزی هستیم و این تحول با ماجراهایی همراه است که منطقی به نظر می رسد.

امینی ادامه داد: سایر کاراکترها مثل مریم با بازی سارا بهرامی ۵ نمره ۲/و گفت: هرچند این فیلم درخشان نبود اما از ۵ نمره ۲/۵ را می گیرد.

رحمت امینی استاد دانشگاه، کارگردان تئاتر و منتقد سینما در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا درباره فیلم «جنگل پرتقال» گفت: مهم ترین نکته در این فیلم انتخاب یک مضمون به همراه ماجرایی است که پیش از این هرکس به سمت آن رفته بود نتوانسته بود حق مطلب را ادا کند، آن هم تئاتر است.

پریا بیگدلی

انتهای پیام/