جومونگ ۳ به تلویزیون آمد

دو سریال جدید کره‌ای از شبکه تماشا پخش می‌شود. جومونگ ۳ به زودی روی آنتن می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ سریال « جومونگ » یک سریال تلویزیونی کره ای است که توسط لی جو هاوان کارگردانی شده است. داستان این سریال بر اساس افسانه های تاریخی درباره جومونگ الهام گرفته شده است. این سریال حتی در بازپخش های مورد توجه مخاطبان رسانه ملی قره گرفته شده است.

با استقبال مخاطبان، رسانه ملی سریال « امپراطورها » درژانر درام ، تاریخی و اکشن را برای مخاطبان پخش کرد . و سومین پادشاه گوریو موهیول است، که از ابتدای تولدش پیشگویی‌های منفی درباره او شد و به دلیل همین پیشگویی‌ها، او توسط پدرش پادشاه یوری رانده شد و به غارگیرین، قبر پادشاه اول جومونگ، انتقال یافت و… سریال امپراطور بادها. شب ها از شبکه تماشا پخش شد و با استقبال مخاطبان مواجه شد. از امشب شبکه تماشای سریال امپراطور افسانه‌ها پخش می‌شود که محصول ۲۰۱۰ کره جنوبی و در ژانر تاریخی ساخته شده است.

این سریال اسپین آف دو سریال «جومونگ» و «امپراطور بادها» است. در خلاصه این سریال آمده سال ها بعد از پیروزی جومونگ و فتح سرزمین گوگوریو به دست او و سوسانو، بین این دو بر سر اداره گوگوریو اختلاف پیش می آید. جومونگ که از برخورد و زیاده خواهی سوسانو خشمگین شده است او را از کشور بیرون می کند و سوسانو نیز با نارضایتی از خودخواهی ها و غروری که جومونگ را در برگرفته به همراه پسران و خانواده های اش گوگوریو را ترک کرده و…. شبکه تماشا با توجه به درخواست مخاطبان درتدارک دوبله سریال «جامیونگ گو» است.

این سریال داستان جومونگ و نوادگانش را به تصویر می کشد. سریال «جامیونگ گو» به دوران فروانروایی موهیول بر گوکوریو می پردازد و زمانی را نشان می دهد که گوگوریو برای تهیه غذای روزانه مردمانش دچار مشکل می شود و موهیول به همراه شاهزاده اش هودانگ برای تامین آذوقه مردم چشم به سرزمین های بدست آمده در اطرافشان. از این سرزمین ها نانگ نانگ است که پادشاهی آن به تازگی توسط دو فرمانده کشور سقوط کرده و جنگ بین خانواده های دو فرمانده برای تصاحب تاج و تخت شروع شده و هودانگ که پسر موهیول و نوه جومونگ موسس گوگوریو قصد دارد از این آشفتگی استفاده کند. و آن سرزمین را صاحب شود.

انتهای پیام/