حضور مدیر فوتبالی در «مدار بسته» شبکه دو

جدیدترین قسمت برنامه «مدار بسته» به میزبانی «علی فتح ‌الله ‌زاده» مدیر عامل سابق باشگاه استقلال با بررسی موضوع «چانه زنی» شنبه 7 بهمن روانه آنتن شبکه دو می‌شود

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، حسین رفیعی در استودیوی برنامه با علی فتح ‌الله ‌زاده (یکی از مدیران فوتبالی و مدیرعامل سابق باشگاه فوتبال استقلال) در خصوص موضوع «چانه زنی» و نقل و انتقالات دنیای فوتبال گفت‌وگویی جذاب خواهد داشت. علی فتح الله زاده روزنامه نگار و مدیر عامل سابق باشگاه استقلال تهران است؛ یکی از مدیران موفق فوتبالی در چند سال اخیر فوتبال ایران که معروفیت خود را مدیون خرید‌های خوب در فصل نقل و انتقالات است؛ که معروف‌ترین آن انتقال مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس به استقلال بود.

همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این قسمت از برنامه با حضور محمد شعبان پور و حسین رفیعی است که در میان مردم حاضر می‌شود تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آنها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که جدیدترین قسمت آن شنبه 7 بهمن حوالی ساعت 22:15 از شبکه دو پخش می‌شود، و بازپخش آن روز بعد ساعات 1:30 و 4:10 بامداد، 10 صبح و 17:15 است.

انتهای پیام/