حضور هادی عامل در برنامه «مدار بسته»

هفدهمین قسمت برنامه «مدار بسته» به میزبانی هادی عامل، سه‌شنبه ۲۱ آذر روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ در هفدهمین قسمت برنامه «مدار بسته»، هادی عامل از گزارشگران کُشتی کشورمان با موضوع «مهاجرت» در برنامه حضور خواهد داشت.

هادی عامل متولد ۱۳۳۴ مجری و گزارشگر کشتی است که پس از بازنشستگی گزارشگر قدیمی کشتی محمدرضا نوایی از اواسط دهه هفتاد وارد عرصه گزارشگری کشتی شد. او یکی از معروف‌ترین گزارشگر‌ان کشتی در ایران است که در گزارش‌های خود، به ویژه در طول مسابقات المپیک به استفاده از عباراتی خاص نظیر «خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان»، «چِغِر و بد بدن»، «زِبِل بد اُفت»، «شیر مادر، نان پدر حلالت دلاور»، «دلاوری از جویبار، خطه کشتی‌خیز مازندران»، «دلاوری می‌کنه، بزرگی می‌کنه»، «بانگ پیروزی به صدا در میاد»، «ماندگار ایران، سربلند ایران، عشق ما ایران»، «خدا نگهدارت دلاور» معروف است.

حسین رفیعی در استودیوی برنامه با گزارشگر معروف کشورمان درخصوص موضوع «مهاجرت» به گفت‌وگویی ساختارمند و صمیمانه می‌نشیند تا با چالش‌هایی از پیش تعیین شده، شگفتانه‌ای برای مهمان و مخاطبان این برنامه ترتیب دهد.

همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این قسمت از برنامه با حضور محمد شعبان پور و حسین رفیعی است که در میان مردم حاضر می‌شود تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آن‌ها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که هفدهمین قسمت آن با حضور هادی عامل، سه‌شنبه ۲۱ آذر حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات ۰۱:۳۰ بامداد، ۰۴:۱۰ صبح، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۵۵ است.

انتهای پیام/