«حکمرانی لاشخورها» به نمایش خانگی آمد

سریال «حکمرانی لاشخورها» Scavengers Reign ساخته مشترک جوزف بنت و چارلز هوتنر با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها انیمیشن ۱۲ قسمتی «حکمرانی لاشخورها» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

انیمیشن ماجراجویانه «حکمرانی لاشخورها» یک درام علمی و تخیلی محصول ۲۰۲۳ ایالات متحده است که در رده سنی بزرگسال توسط جوزف بنت و چارلز هوتنر بر اساس فیلم کوتاه «لاشخورها» در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است. فصل اول این سریال توسط کمپانی های Green Street Pictures, HBO Max, Titmouse و Max تولید و برای اولین بار در اکتبر 2023 پخش شد.

این سریال درباره بازماندگان کشتی باری بین‌ستاره‌ای آسیب‌دیده است که در وستا، سیاره‌ای بیگانه پر از گیاهان و جانوران، اما مملو از خطرات، سرگردان شده‌اند. انیمیشن «حکمرانی لاشخورها» با حضور گروهی از انیماتورهای بین‌المللی از مکزیک، اسپانیا، پرتغال و فرانسه تولید شده است.

در این سریال ۱۲ قسمتی صداپیشگانی چون سونیتا مانی، وونمی موساکو، باب استفنسون، آلیا شوکت، تد تراول استد و… حضور دارند.

مینی سریال «حکمرانی لاشخورها» که امتیاز ۸.۹ را در سایت IMDb به دست آورده در ۱۲ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

انتهای پیام/