دورهمی شبکه نسیم در شب یلدا

در بلندترین شب سال، شبکه نسیم با برنامه هایی جذاب به پیشواز یلدا و آغاز زمستان می رود تا یک شب سرگرم‌کننده و پر نشاط، همراه با اتفاقات خاطره انگیز را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛  برنامه های جدید بگو بخند ۲، نسیمیشو، نسیم آوا و شوتبال از جمله برنامه های است که از ساعت ۱۷:۳۰ تا بامداد نخستین شب زمستان به روی آنتن خواهد رفت.

فصل دوم بگو بخند با دو ویژه برنامه شب یلدا با اجرای عبدالله روا به تهیه‌کنندگی سید احسان حسینی پخش خود را آغاز می کند.

ویژه‌برنامه‌ یلدای «بگو بخند» که برای دو شب تهیه و تدارک دیده شده در پنجشنبه ۳۰ آذر و جمعه اول دی ۱۴۰۲ از ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم میهمان خانه های مخاطبان خواهد بود. در این برنامه ها عبدالله روا میزبان هنرمندان شاخصی مثل: علیرضا خمسه، شهرام شکیبا، پژمان بازغی، قدرت‌الله ایزدی، سوگل طهماسبی، رضا شفیعی‌جم، نعیمه نظام دوست، شهاب عباسی، فیروز کریمی، امیر تاجیک، سپیده خداوردی، سینا درخشنده، رسول نجفیان و… است. بخش های جذاب نمایشی، استنداپ کمدی و شعرهای طنز از دیگر بخش های این برنامه است که توسط منتخبین فصل قبل برنامه اجرا خواهد شد و فضایی دلنشین را به وجود خواهد آورد.

نسیمی‌شو به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی با ویژه برنامه شب یلدا به روی آنتن می رود.نسیمی‌شو با مأموریت معرفی برنامه‌های شبکه نسیم و همچنین تصاویر دیده نشده از این برنامه‌ها به آنتن می آید و با دعوت از عوامل برنامه ها به معرفی آنها می پردازد. همچنین ویژه برنامه شب یلدا نسیمیشو با بخش های مختلفی برای مخاطبان تدارک دیده شده است. آیتم های این برنامه شامل بخش های «پشت صحنه»، بخش « اون ور آب» با اجرای پدرام ابدان با سلبریتی های خارجی به روش هوش مصنوعی، بخش «پادرمیونی» عوامل برنامه به همراه هنرمندان سراغ افرادی می روند که با هم کدورت دارند تا آشتی آنها صورت بگیرد، بخش «استند آپ کمدی»« هانا ستوهی» و «محمد حسین توسلی» افراد برگزیده خنداننده شو حضور دارند. نسیمی‌شو قرار است از هفته های بعد پنجشنبه‌ و جمعه‌ با شعار «حتی به یه لبخند» در 45 دقیقه از ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه نسیم باشد

ویژه برنامه یلدا نسیم آوا با دکوری متفاوت در فضای سنتی به تهیه کنندگی و اجرای محمد رضا محبی پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می شود. در این برنامه حامد محضر نیا، مجتبی کبیری، محمد حشمتی و خواننده های اقوام و نواحی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/