راهیابی نخبگان به رادیو سلامت

برنامه «با نخبگان» به تهیه‌کنندگی یحیی لک و با محوریت پرداختن به نخبگان عرصه سلامت از رادیو سلامت پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، یحیی لک، تهیه کننده برنامه با نخبگان در این‌باره توضیح داد: برنامه «با نخبگان» گفتگو محور است و ما در این برنامه نخبگان عرصه سلامت را معرفی می‌کنیم که پژوهش های آنها در دنیا نشان از موفقیت آنها دارد.

وی درباره برنامه با نخبگان که بیش از یک دهه  روی آنتن رادیو سلامت است، درباره اینکه چگونه طراوت را در این برنامه حفظ کرده‌ تا برای شنوندگان شنیدنی باشد؟ ادامه داد: مرتب رویکرد سوال‌هایی که از نخبگان می‌پرسیم را تغییر داده‌ایم و از زوایای مختلف به موفقیت‌های آنها نگاه کرده‌ایم. از سوی دیگر هر فردی، قصه و داستان خودش را دارد، بنابراین شنیدن قصه زندگی نخبگان حتماً برای شنوندگان جذاب خواهد بود. همچنین گاهی بدون آنکه در جریان باشند با خانواده‌های آنها تماس می‌گیریم و هنگام برنامه آنها را روی خط می‌آوریم که برای مهمانان نخبه هم جالب است.

این تهیه کننده تاکید کرد: این برنامه به گویندگی و مجری کارشناسی زهرا حاجی زاده روزهای پنجشنبه ساعت ۱۵ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود و با دعوت از نخبگان در تلاش هستیم تا الگوهای درست را به شنوندگان معرفی کنیم و اینکه بدانند هر نخبه‌ای هم برای رسیدن به موفقیت، سختی‌های زیادی را تحمل کرده و اینگونه آگاهی به شنوندگان می‌دهیم. در مجموع برنامه به مدت نیم ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود.

وی عنوان کرد: به زندگی هر نخبه در سه قسمت می پردازیم و در هر قسمت مروری چکیده از قسمت قبلی پخش می شود‌. نخبگان هم حضوری در برنامه شرکت می کنند. در برنامه پنجشنبه هفته جاری ۱۲ بهمن میزبان دکتر سلمان حیدری هستیم که فوق تخصص جراحی قفسه سینه را دارد.

انتهای پیام/