روایتی از ناگفته‌های حمله تروریستی شیراز در مستند «پاییز حرم»

مستند «پاییز حرم» حاوی تصاویر نادیده‌ای از دوربین‌های مداربسته حرم حضرت احمد بن‌ موسی(ع) و روایت‌هایی ناگفته از شاهدان عینی ماجرای حمله تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) در گفتگو با خادمان و زائران است که پنجشنبه چهارم آبان از شبکه دو پخش خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، این مستند همزمان با نخستین سالگرد حمله تروریستی گروه تکفیری داعش به حرم مطهر احمد بن‌ موسی(ع) در شاهچراغ و به شهادت رسیدن سیزده نفر از خادمان و زائران حرم مطهر و مجروح شدن جمعی از هموطنانمان پخش خواهد شد.

سال گذشته مرکز مستند سوره با هدف نمایش روایت مردمی از شاهدان عینی این حادثه، مستند 30 دقیقه‌ای «پاییز حرم» را تهیه و تولید کرد تا روایتی ناگفته از حادثه تلخ حمله به زوار حرم حضرت شاه‌چراغ را به تصویر بکشد. این مستند حاوی تصاویری از دوربین‌های مداربسته حرم حضرت احمد بن‌ موسی(ع) و روایت‌هایی تلخ و ناگفته از شاهدان عینی این ماجرای تروریستی و گفت‌وگو با خادمان و زائران است.

عواملی که با این مستند همکاری داشتند عبارتند از: علی خسروی (پژوهشگر)، محمد قلی‌زاده (تصویربردار: )، مرتضی احمدی (صدابردار) و محمد ثقفی (تدوین).

مستند «پاییز حرم» به کارگردانی علی خسروی و تهیه‌کنندگی مصطفی خیرپور توانسته عنوان یکی از پُربازدیدترین مستندها را در تلوبیون به خود اختصاص دهد که در سالگرد این فاجعه دردناک، پنجشنبه چهارم آبان ساعت 18 روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

انتهای پیام/