«روزبه نعمت الهی» بر مزار مولانا کنسرت میگذارد

خواننده پاپ پس از انتشار دو تک آهنگ، از برگزاری جدیدترین کنسرت خود در تاریخ 9 آذر در برج میلاد خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ روزبه نعمت الهی خواننده با سابقه موسیقی پاپ در ایران پس از چند سال، بار دیگر دو تک آهنگ «اگه به من بود» و «نفس جان» را در هفته های گذشته منتشر کرد و از برگزاری کنسرت جدیدش در تاریخ 9 آذر در تهران خبر داد.

این خواننده درباره این روزهای موسیقی در ایران معتقد است: «موسیقی در ایران موج است و این روزها هم دوران خود را پیش میرود. این اقتضای هر جامعه ای است که بر اساس سلیقه شنیداری مخاطبش پیش میرود و هر چقدر تقاضا باشد، همان قدر هم عرضه صورت میپذیرد. اما به هر حال موسیقی در ایران حال و روز خوبی را در این روزها ندارد.»

خواننده آلبوم «داروگ» گفت: «چند سالی به هر حال اوضاع کاری در ایران، آن هم فعالیت هنری مناسب نبود و کرونا و اتفاقات مختلف، شرایط کار را سخت کرده بود. مردم ما مردم قدردانی هستند و در هفته های گذشته و بعد از انتشار دو تک آهنگ انرژی خوبی به من دادند و همین باعث شد من هم تصمیمی بگیرم کنسرت تهران را برگزار کنم. انرژی بالایی دارم و استقبال از بلیت فروشی این کنسرت هم من را متقاعد کرد که باید با بهترین شرایط روی استیج بیایم.»

روزبه نعمت الهی درباره جزییات این کنسرت و برنامه ریزی هایش نیز توضیح داد: «با گلچینی از آثار این سالها به دیدار مردم عزیز خواهم رفت و در تلاشم شبی ویژه را برای مخاطبانم بسازم. کنسرت برای من همیشه نوعی تقسیم انرژی با مخاطبانم است و سعی دارم اجرایی متفاوت را روی صحنه ببرم.»

این خواننده خاطر نشان کرد: «آذرماه امسال و پس از کنسرت تهران، اجرایی ویژه در قونیه و در سالگرد درگذشت حضرت مولانا در مزار ایشان خواهم داشت. پس از چند سال بار دیگر از من دعوت شده که در این رویداد و فستیوال به اجرای برنامه بپردازم که قطعا اجرایی مهم برای من است.»

روزبه نعمت الهی کنسرت – نمایش «شمس و مولانا» را با بیش از 200 بازیگر پیش از ایام کرونا در تهران روی صحنه برد که با استقبال مخاطبان این سبک رو به رو شد. همزمان با همه گیری کرونا در ایران، این کنسرت – نمایش نخستین برنامه ای بود که در سالن خالی برگزار شد و اولین اجرای آنلاین آن دوران لقب گرفت. نعمت الهی درباره آن اجرا نیز معتقد است: «در مواجهه نخست با صندلی های خالی بغض کردم و فضای عجیبی بود. آن برنامه را باید دوباره در تهران روی صحنه ببریم و بی شک جزو بهترین تجربه های من بود. تاریخ دقیقش هم یادم مانده. 24 اسفند 1398. تلخ ترین تجربه همه این سالهای من که بیشتر از قبل باعث شد برای تمدید آن برنامه، مصمم تر شوم.»

این خواننده درباره جدیدترین فعالیت های حرفه ای خود نیز گفت: «تیتراژ یک سریال را در همکاری با بهروز صفاریان خوانده ام که بسیار دوستش دارم. این سریال به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد و بهروز صفاریان به خوبی توانسته اثری زیبا را بسازد.»

گفتنی ست کنسرت روزبه نعمت الهی در تاریخ 9 آذر در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این اجرا در سایت «ملوتیک» آغاز شده است.

انتهای پیام/