رونالدو همچنان می درخشد/ستاره پرتغالی ردکوردش را دست نیافتنی کرد!

کریستیانو رونالدو موفق شد در جریان پیروزی ۲-۰ تیمش مقابل لیختن اشتاین، اولین گل بازی را به ثمر برساند و روند خوبش در فوتبال ملی را ادامه دهد.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،کریستیانو رونالدو با وجود فاصله گرفتن از فوتبال اروپا، همچنان به درخشش در رده ملی ادامه می‌دهد. او امشب نیز توانست به شمار گل‌هایش در تیم ملی پرتغال اضافه کند.

در هفته نهم از مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴، در دیداری تشریفاتی، پرتغال مهمان لیختن اشتاین بود. در نیمه اول این بازی اتفاق خاصی رخ نداد.

در نیمه دوم گلزنی کریستیانو، اتفاق خاص بازی بود. روی حرکت و پاس دیوگو ژوتا، ستاره النصر در پشت مدافعان و داخل محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و علی‌رغم خروج دروازه‌بان، توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.

این گل شمار گل‌های او در مقدماتی یورو به ۴۱ رسید و شمار کل گل‌های ملی‌اش را به عدد شگفت‌انگیز ۱۲۸ رساند. او در سال ۲۰۲۳ نیز ۴۶ گل در رده باشگاهی و ملی به ثمر رسانده و با توجه به زمان باقی‌مانده تا پایان سال، فرصت زیادی دارد تا این تعداد را افزایش دهد.

حالا با این وجود تنها کسی که می تواند به رکورد رونالدو برسد ابر ستاره آرژانتینی لیونل مسی است.

این بازیکن ۳۸ ساله در این دور مقدماتی یورو نیز بیشترین گل را بین بقیه بازیکنان به ثمر رسانده است. با احتساب گل امشب، او ۱۰ گله شد و بالاتر از روملو لوکاکوی ۹ گله و هری‌کین با ۷ گل، در رده اول بهترین گلزنان مقدماتی یورو ۲۰۲۴ ایستاد.

انتهای پیام/