رونمایی از تیزر فیلم سینمایی «آسمان غرب»/ فاتح قله‌های آسمان از راه رسید

تیزر رسمی فیلم سینمایی «آسمان غرب» همزمان با اکران در سینماهای سراسر کشور رونمایی شد.

 

تیزر رسمی فیلم سینمایی «آسمان غرب» همزمان با اکران در سینماهای سراسر کشور رونمایی شد.

به گزارش الگونیوز ،گذشت دو روز از آغاز اکران فیلم سینمایی «آسمان غرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب‌‌ والی‌نژاد، از آنونس رسمی آن رونمایی به عمل آمد.

این فیلم که از چهارشنبه اول فروردین ١۴٠٣ با شعار «برای مردمت بجنگ!» به چرخه اکران نوروزی اضافه شده است، تنها در دو روز نخست اکران توانسته علیرغم سانس و سالن‌های محدود با استقبال تماشاگران به فروشی بیش از ٣۵٠ میلیون تومان دست یابد.

«آسمان غرب» پس از سال‌ها در سینمای ایران در قالب یک اکشن جنگی- هوایی، روایتی قهرمان‌محور از حماسه‌آفرینی شهید علی‌اکبر شیرودی، خلبان کبرای هوانیروز ارتش و گروه هم‌رزمانش را در روزهای نخست و غافلگیرانه شروع جنگ در غرب کشور برای حفظ وطن به تصویر می‌کشد.

میلاد کی‌مرام، امیرحسین آرمان، نادر فلاح، آرمین رحیمیان، کریم امینی، روح الله زمانی، راهله لطفی، محمدرضا صولتی، پیام اینالوئی، یوسف فروتن، احسان عباسی، صفرمحمدی، کیوان آزاد، مهران میرزایی، احسان صاحب الزمانی، وحید عبدالمجیدی، رامین قربانی، مجتبی واشیان، پرهام غلاملو، سمیه مهری، نیوشا علیپور، امیرحسین شام بیاتی، توران یاقوتی و باحضور افتخاری تورج الوند و نسیم ادبی ترکیب بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند.

این اکشن هوایی، محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران است که نامزد ۶ سیمرغ و برنده ٣ سیمرغ بلورین ازجمله جایزه بهترین فیلم از نگاه ملی در جشنواره فیلم فجر شده است.

ساخت این آنونس را امید میرزایی برعهده داشته و پخش این فیلم برعهده موسسه بهمن سبز است.