رونمایی از صفحه اختصاصی شهید طهرانی‌مقدم در تلوبیون

همزمان با دوازدهمین سالگرد شهادت پدر موشکی ایران و شهدای اقتدار، از صفحه ویژه سردار شهید حسن طهرانی‌مقدم در تلوبیون رونمایی شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، آیین گرامیداشت دوازدهمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی‌مقدم پدر موشکی ایران و شهدای اقتدار صبح پنجشنبه ۱۸ آبان‌ماه‌ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه، خالد القدومی نماینده جنبش حماس در تهران و جمعی از مقامات لشکری برگزار شد.

در این مراسم که سردار علی عبداللهی معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار محمود چهارباغی از فرماندهان سابق توپخانه و موشکی سپاه پاسداران، سردار سید علی موسوی جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران و امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز حضور داشتند، از صفحه اختصاصی شهید حسن طهرانی‌مقدم در تلویزیون تعاملی تلوبیون رونمایی شد.

این صفحه شامل ده‌ها قسمت مستند پیرامون پدر صنعت موشکی ایران و دها قسمت گفتگو با همرزمان شهید است.

 همچنان تمام ویدیوهای مرتبط با شهید طهرانی‌مقدم در این صفحه آرشیو شده و قابل دسترسی است. سه قسمت مستند جدید با رویکرد معرفی این شهید بزرگوار به جوانان و نوجوانان نیز در این صفحه بارگذاری شده است.

انتهای پیام/