زور سپاهان و تراکتور و هوادار و آلومینیوم به هم نرسید!

دیدار دو تیم تراکتور و سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه بدون گل خاتمه پیدا کرد.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،دو تیم تراکتور و سپاهان در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه بدون گل خاتمه پیدا کرد ها امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.

در نیمه اول تراکتور نمایش خوبی داشت ولی پس از ۲۰ دقیقه اول، تب و تاب آرام گرفت و بازیکنان سپاهان سعی کردند دقایق پایانی نیمه اول را مدیریت کنند.

در نیمه دوم شرایط مشابه نیمه نخست بود و بازیکنان تراکتور سعی بر خلق موقعیت داشتند که باز هم مدافعان سپاهان باهوش‌تر عمل کردند تا این دیدار حساس و مهم در جو فوق العاده یادگار امام با نتیجه بدون گل خاتمه پیدا کند.

با تساوی در این دیدار، تراکتور با ۳۹ امتیاز در رده سوم باقی ماند و سپاهان هم از ۲۰ بازی، ۳۸ امتیاز به دست آورده تا در رده چهارم بماند که این باعث می‌شود تا هر دو تیم کماکان در تعقیب سرخابی های پایتخت نشین باشند.

 

در چارچوب دیدار معوقه هفته هجدهم لیگ برتر، آلومینیوم اراک میزبان هوادار تهران بود. این بازی پیش‌تر به دلیل شرایط جوی و بارش برف لغو شده بود.

 

 

هوادار درحالی به مصاف آلومینیوم رفت که در دو دیدار گذشته خود مقابل استقلال و تراکتور شکست خورده بود و نمی‌خواست سومین باخت متوالی را تجربه کند و سرانجام با تساوی یک بر یک، با امتیاز به تهران بازگشت.

 

گل اول بازی را هواداری‌ها توسط کریم اسلامی در دقیقه هشت وارد دروازه میزبان کردند اما آلومینیوم تلاش زیادی کرد تا پیش از پایان نیمه نخست گل تساوی را بزند و موفق هم شد و با کاظمیان کار را به تساوی کشاند.

 

 

در نیمه دوم اما برخلاف نیمه نخست بازی هیجان لازم و موقعیت‌های زیادی نداشت تا در نهایت مسابقه با نتیجه یک بر یک تمام شود.

 

انتهای پیام/