سبدی پر از خاطرات در شبکه دو

خاطرات نوستالژی کارتون هاچ زنبور عسل در شبکه دو زنده می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری الگونیوز، سی و سومین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک»، با پخش گزیده‌ای از انیمیشن خاطره انگیز «هاچ زنبور عسل» همراه مخاطبان شبکه دو خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ سی و سومین قسمت این برنامه به پخش گزیده‌هایی از فیلم سینمایی «پرواز پنجم ژوئن» محصول 1368 ایران، برنامه «شما و سیما» محصول 1373، سریال خاطره انگیز «ارتش سری» محصول 1977 انگلستان و همچنین مستند «تابستان» در بخش «مستند» اختصاص خواهد داشت.

همچنین در بخش «قاب ناب» اجرای نوستالژی و خاطرات محمدرضا تقوی‌فرد در برنامه «شما و سیما» در سالهای 1373 و 1395 تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد و در بخش «کارتون» هم گزیده‌ای از انیمیشن «هاچ زنبور عسل» محصول 1970 ژاپن پخش می‌شود. هاچ، زنبور عسل دختری است که در اثر حمله زنبورهای قاتل از مادرش جدا می‌افتد و پس از آن به دنبال مادر خود می‌گردد. هاچ رفته رفته به زندگی با تنهایی خویش خو گرفته و تجربیات زیادی کسب می‌کند. او با حشرات زیادی آشنا می‌شود و دوستان زیادی پیدا می‌کند. در طی روند کارتون برای او و دوستانش اتفاقات تلخ و شیرین زیادی پیش می‌آید و…
دوبله شخصیت این زنبور دوست داشتنی را ناهید امیریان به عهده دارد.

در بخش «موسیقی»، موسیقی «شبانگاهان» با صدای سیدعبدالحسین مختاباد تقدیم مخاطبان خواهد شد.

مخاطبان شبکه دو می‌توانند اسامی فیلمهای سینمایی، سریالها، مستندها و برنامه‌های درخواستی خود را به سامانه پیامکی 30000232 و پیامهای صوتی و تصویری خود را به نشانی برنامه در فضای مجازی  Kheilidoor_Kheilinazdik_TV2@ ارسال کنند.

مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» کاری از تأمین برنامه شبکه دو به تهیه‌کنندگی حمیدرضا فتح‌آبادی است که سی و سومین قسمت آن، سه‌شنبه 7 شهریور حوالی 00:30 بامداد روانه آنتن این شبکه خواهد شد و بازپخش آن ساعت 14 خواهد بود.

انتهای پیام/