ستاره سابق منچستر سیتی و اولین جایزه انفرادی در لیگ عربستان!

محرز که امسال تابستان از منچسترسیتی به الاهلی عربستان ملحق شده اولین جایزه انفرادی خود در این کشور را دریافت کرد.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،  ریاض محرز، کاپیتان تیم ملی الجزایر، از جمله ستارگانی بود که امسال تابستان فوتبال اروپا را ترک کرده و به باشگاه‌ها عربستانی پیوستند.

 

محرز با ترک منچسترسیتی، قهرمان چمپیونزلیگ راهی عربستان شد تا با امضای قراردادی بازیکن الاهلی شود.

 

لیگ روشن عربستان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد جایزه بهترین گل هفته دوم این لیگ به ریاض محرز، ستاره الجزایری باشگاه الاهلی، تعلق گرفته است. این جایزه به دلیل گلی که محرز در بازی این هفته الاهلی مقابل الخلیج به ثمر رساند به او اهدا شده است.

 

این گل که مقابل الخلیج زده شد اولین گل ریاض محرز در عربستان بود. ستاره الجزایری که فصل گذشته پیراهن منچسترسیتی را به تن داشت در دقیقه 45+1 دیدار الاهلی مقابل الخلیج پاس فهد الرشیدی را با ضربه‌ای تماشایی به گل تبدیل کرد تا الاهلی با دو گل از حریف پیش بیفتد. محرز هفته اول هم به ستاره هم‌تیمی‌اش فیرمینو یک پاس گل داده بود.

 

 

جایزه بهترین گل هفته لیگ روشن با رای هواداران انتخاب می‌شود. گل محرز به الخلیج رای 84 درصد هواداران را به دست آورد. نامزدهای بعدی اختلاف زیادی با گل ریاض محرز داشتند. گل فاشیون ساکلا بازیکن الفیحا مقابل الهلال با 10 درصد آرا در رتبه دوم و گل تئو، بازیکن الفتح مقابل الخدود با 6 درصد آرا در رتبه سوم قرار گرفت.

 

انتهای پیام/