سرنوشت سریال کیانوش عیاری | «۸۷ متر» بعد از «سرزمین مادری» به تلوبیون می رسد

با توجه به این که «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری را هیچ کدام از پلتفرم ها نخواستند، این سریال بعد از «سرزمین مادری» در تلوبیون پخش می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ سریال «۸۷ متر» کیانوش عیاری قرار بود از شبکه یک روی آنتن برود. سریالی که اجازه پخش نگرفت و دلیل پخش آن نیز مشخص نشد. ماجرای حضور گربه در این سریال ابتدا دلیل عدم پخش آن به نقل از سازندگانش بود و بعدها برخی عنوان کردند که این سریال کیفیت لازم را ندارد. اما با توجه به کارنامه سریال سازی عیاری به طور حتم «۸۷ متر» می تواند بهتر از سریال های تولید و پخش شده این روزهای تلویزیون باشد.

ماجرای پخش این سریال در پلتفرم ها از جایی مطرح شد که رئیس سیما فیلم خبر از ارائه این سریال به یکی از پلتفرم ها شد و بعدها شنیده شد که پلتفرم ها این سریال را نپذیرفتند.

تلوبیونی که به کمک تلویزیون آمد

تلوبیون یکی از بازوهای رسانه ملی است که می تواند با پخش سریال ها کمک بزرگی به سازمان کند. اولین هدف از راه‌اندازی «تلوبیون» باز کردن راهی برای دسترسی به آرشیو تمام فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی برای مخاطبان بود. در کنار این موضوع امکان تماشای زنده شبکه‌های مختلف سیما از دیگر قابلیت‌هایی بود که از همان ابتدا برای تلوبیون آماده شد و مخاطبان بسیاری به واسطه همین امکان در موقعیت‌هایی که به تلویزیون دسترسی نداشتند، از طریق این بستر به تماشای برنامه‌های تلویزیون نشستند. اما حالا تلوبیون با پخش سریال های جدید می تواند وارد رقابت با دیگر پلتفرم ها شود. تلوبیونی که راه را برای «سرزمین مادری» کمال تبریز باز کرد. تلوبیون از دو سال پیش پیگیر پخش این سریال بود، سریالی که با بودجه هنگفت در دهه ۸۰ تولید شد و در اوائل دهه ۹۰ با وجود حواشی مختلف تنها ۴ قسمتش پخش و سپس توقیف شد. حالا این پلتفرم هم می تواند با پخش «۸۷ متر» راه برای ورود سریال به تلویزیون باز کند. تلوبیونی که این روزها مخاطب خاص خودش را به خصوص در مسابقات ورزشی دارد. با گنجانده شدن بخش تبلیغات شرایط بهتری را برای پخش سریال های تولیدی سازمان ایجاد کرده است و شاید «۸۷ متر» بعد از «سرزمین مادری» روانه تلوبیون شود. سریال «۸۷ متر» داستان خانواده‌ای است که بعد از مدت‌ها در به دری موفق به خرید آپارتمانی به مساحت ۸۷ متر می‌شود، اما در روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که این ملک توسط صاحبخانه به افراد دیگری نیز فروخته شده است.علی دهکردی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، دیبا زاهدی و زنده یادان علی سلیمانی و علی انصاریان از جمله بازیگران سریال ۴۰ قسمتی کیانوش عیاری هستند.

انتهای پیام/