کل اخبار 7693 اخبار امروز : 1
 • افزونه جلالی را نصب کنید.
 • برابر با : Sunday - 21 - July - 2024
 • ساعت :

  سپاهان باخت و تراکتور در دقایق آخر برد را با تساوی تعویض کرد !

  صنعت نفت آبادان با برد سپاهان در آبادان به یک رکورد دست نیافتنی رسید و تراکتور تبریز هم نتوانست از تک گل و ۳ امتیاز خود دفاع کند.

  به گزارش خبرنگار ورزشی الگونیوز تیم‌های مدعی سپاهان و تراکتور در مقابل حریفان خود متوقف شدند.

  تراکتور با تک گل زیبای هاشم نژاد توانست از مهمان اراکی خود پیش بیفتد و با نمایشی تهاجمی عملکرد خوبی را به اجرا گذاشتند.

  گزارش زنده: تراکتور 1-1 آلومینیوم اراک

  به گزارش “ورزش سه”، از چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، تراکتور در تبریز میزبان آلومینیوم است؛ دیداری که در بازی رفت و در اراک با نتیجه چهار بر صفر به سود تی‌تی‌ها به پایان رسید. تی‌تی‌ها هفته گذشته در جریان دیدار معوقه هفته شانزدهم، در جو بی‌نظیر یادگارامام (ره) به تساوی بدون گل برابر سپاهان رضایت دادند تا با ۳۹ امتیاز جایگاه‌شان در رتبه سوم را تثبیت کنند.
  تبریزی‌ها این هفته درحالی از ایرالکو پذیرایی می‌کنند که تیم مجتبی حسینی با ۲۹ امتیاز در مکان هفتم جدول قرار دارد. هرچند ایرالکو با کسب تنها ۷ امتیاز در نیم‌فصل دوم شرایط چندان جالبی ندارد، اما در طول فصل با با عبور از سد تیم‌هایی همچون سپاهان و پرسپولیس نشان داده حریف دست و پا بسته‌ای نیست.
  آلومینیوم اراک با مجتبی حسینی پس از سه باخت پیاپی توانسته شرایط خود را تغییر دهد و از دو بازی آخر خود چهار امتیاز گرفته است.
  در بحث آمار و ارقام اگر چه سهم هر دو تیم کسب سه پیروزی در لیگ برتر بوده اما جالب است بدانید که تی‌تی‌ها هیچ‌گاه در خانه برابر نماینده استان مرکزی پیروز نبوده‌اند. از سه دیدار برگزار شده در تبریز، اراکی‌ها دو بار برنده بوده‌اند و یک بازی هم به تساوی انجامیده و تراکتور حتی موفق به باز کردن دروازه تیم سبزپوش در شهر خودی نشده تا طلسمی منفی علیه این تیم در تبریز وجود داشته باشد.

  تقویمهفته بیست و دوم لیگ برتر  – دوشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۹:۳۰؛ تراکتور-آلومینیوم اراک
  پاس گلورزشگاه یادگار امام تبریز
  سوتتیم داوری: سیدرضا مهدوی، عباس پورحمیدی، هیوا بهمنی و امیرسامان سلطانی/ ناظر داوری: نادر جعفری


  تراکتورترکیب تراکتور: 
  حسین پورحمیدی، عارف آقاسی،  سعید کریم اذر (۷۰”امیر حسین حسین زاده) سید محمد حسینی، سیامک نعمتی، محمد نادری، صفا هادی (۸۷”مهدی عبدی)، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی (70″میلوش دلتیچ) ، مهدی هاشم‌نژاد و رحمان جعفری(۵۵”ارسلان مطهری)
  سرمربی: پاکو خمس

  آلومینیومترکیب آلومینیوم اراک:
  احمد گوهری، احسان قهاری، سید مهران موسوی، یونس اکبرپور، میلاد بدرقه، امیر نوری (75″ابوالفضل قنبری)، امین جهان کهن، عارف حاجی عیدی، محمد امین کاظمیان (۷۵”رضا جبیره) ، مهدی لیموچی و محمد مهدی لطفی
  سرمربی: مجتبی حسینی


  شرح گل:

  (مهدی هاشم نژاد دقیقه ۳۵):حرکت خوب هاشم‌نژاد از سمت چپ با خلاقیت انفرادی بازیکن جوان تراکتوری‌ها همراه شد و هاشم‌نژاد با ضربه‌ای آرام توپش را به کنج دروازه گوهری فرستاد.

  (مهران موسوی دقیقه ۸۳): پس از موقعیت‌های پی در پی‌ و خطرناکی که بازیکنان تراکتور خراب کردند، داور به سود آلومینیوم اعلام خطا کرد و در این فرصت ارسال جهان‌کهن با ضربه سر موسوی همراه شد تا گل تساوی بازی توسط شاگردان حسینی ثبت شود.


  کرنومتر لحظات حساس:

  دقیقه ۳: اولین موقعیت جدی بازی روی دروازه تراکتور شکل گرفت. سعید کریم‌آذر می‌توانست دروازه را در آغاز باز کند، اما واکنش گوهری توپ را به کرنر برد.

  دقیقه ۳: کرنر ارسال شده توسط آلوز، روی خط محوطه جریمه به حسینی رسید اما ضربه سر ضرب او جایی درون دروازه آلومینیوم نداشت.

  دقیقه ۹: پاس عمقی رحمان جعفری، در پشت سر مدافعان به نادری رسید که این بازیکن قدر این پاس را ندانست و نتوانست آن را گل کند.

  دقیقه ۱۶: پس از حملات برق‌آسای تراکتور در شروع بازی، حالا نوبت به بازیکنان آلومینیوم رسیده که این تیم را تحت فشار بگذارد. قهاری و لیموچی سعی بر نفوذ به قلب دفاعی تراکتور دارند اما تاکنون این اتفاق صورت نگرفته و بازی با همان نتیجه بدون گل دنبال می‌شود.

  دقیقه ۲۳: شلیک آلوز از قوس محوطه جریمه آلومینیوم اراک از بالای دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه ۳۰: ضربه پای راست لیموچی توسط پورحمیدی مهار شد و پس از آن هم کاظمیان قصد داشت در ریباند اقدام به شوت‌زنی کند که صفا هادی مانع از این اتفاق شد.

  دقیقه 3+45: ضربه حاجی‌عیدی در داخل محوطه جریمه توسط پورحمیدی مهار شد تا همچنان دروازه تی‌تی‌ها بسته بماند و نیمه اول با همان نتیجه ۱ بر صفر تمام شود.

  دقیقه ۵۴: اشتباه مدافعان تراکتور، لیموچی را در موقعیت ضد حمله قرار داد اما پیش از رسیدن به محوطه جریمه، صفا هادی مانع از ورود او شد.

  دقیقه ۷۴: تراکتور با مدیریت شرایط بازی سعی دارد تا بازی را کنترل کند و از طرف دیگر آلومینیوم همچنان تمرکز خودش را بر روی ضدحملات گذاشته است.

  دقیقه ۸۰: باز هم نفوذ هاشم نژاد مدافعان آلومینیوم را آشفته کرد اما هیچ کدام از بازیکنان تراکتور نتوانست روی این موقعیت اثرگذار باشد و توپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.


  کارت زردکارت های زرد:

  ارسلان مطهری ۶۲”

  امیر نوری ۷۳”

  صفا هادی ۸۲”


  بولت پرسپولیسحواشی:

  نمایشگر ورزشگاه در اقدامی عجیب لوگوی قدیمی و آبی رنگ آلومینیوم را به نمایش درآورده است.

  جشن و پایکوبی در ورزشگاه تختی آبادان:

  صنعت نفت 2 – 1 سپاهان: 3 امتیاز طلایی!

  تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیروزی مهمی مقابل سپاهان به دست آورد.

  صنعت نفت 2 - 1 سپاهان: 3 امتیاز طلایی!

  به گزارش ورزش سه، صنعت نفت آبادان در یک بازی حساس خانگی در هفته بیست و دوم لیگ برتر به پیروزی مهمی مقابل سپاهان دست پیدا کرد و با این 3 امتیاز یک رتبه در جدول صعود کرد و نساجی در انتهای جدول قرار گرفت.

  بازی خوب بازیکنان نفت در نیمه نخست دو گل در 30 دقیقه ابتدایی به ثمر رساندند و در ادامه مسابقه شهریار مغانلو یکی از گل‌ها را جبران کرد و بازی در حساس ترین شرایط خود به نیمه نخست رسید.

  سپاهانی ها در نیمه دوم فشار زیادی را روی دروازه نفت ایجاد کردند و بازیکنان نفت با دفاع منطقی بیشتر حملات این تیم را دفع کردند و اجازه گلزنی به بازیکنان سپاهان ندادند.

  صنعت نفت آبادان در ادامه مسابقه و در دقیقه 84 ده نفره شد اما همین موضوع هم تاثیری روی نتیجه نداشت و در نهایت دو بر یک پیروز شدند.

  بازیکنان و هواداران صنعت نفت در پایان مسابقه خوشحالی قابل توجهی انجام دادند و جشن بزرگی را در ورزشگاه برگزار کردند.
  با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش‌ سه باشید.

  نفت آبادانترکیب صنعت‌نفت

  پیام پارسا، عرفان قهرمانی، میثم تهیدست، مصطفی نائیج‌پور، طالب ریکانی (علی یوسف -62)، مصطفی احمدی (رحیم آلبوغبیش -46)، فرشاد محمدی‌مهر، امیرمحمد پناهی، بوباکار تراوالی (سنگرگیر -80)، حسین شنانی (امانی نژاد -55) و یوسف کی‌شمس (بارانی -62)
  سرمربی: فراز کمالوند

  سپاهانترکیب سپاهان  

  نیما میرزازاد، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر (سیاوش یزدانی – 30)، امید نورافکن، رامین رضاییان (حسین نژاد -65)، محمد کریمی، برایان دابو، رضا اسدی، کاوه رضایی (عباس عیسی -83)، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو (اعرابی -65)
  سرمربی: ژوزه مورایس


  کارت زرداخطار:

  سپاهان: فرشاد احمدزاده (3+45) – یزدانی (63) – امید نورافکن (90) – محمد کریمی (2+90)

  صنعت نفت: مصطفی نائیج پور (68) – پیام پارسا (75) – رحیم آلبوغبیش (4+90)

  کارت زرد و قرمز اخراج:

  صنعت نفت: مصطفی نائیج پور (84)


   شرح گل:

  صنعت نفت آبادان (1-0): ضربه کی‌شمس از پشت محوطه جریمه زده شد و با دفع ناقص نیما میرزازاد موقعیت برای بوباکار و گلزنی فراهم شد که او از ریباند به بهترین شکل استفاده کرد و گل اول را در دقیقه 8 ثبت با یک بغل پای هوشمندانه رقم زد.

  صنعت نفت آبادان (۲-۰): در دقیقه ۲۵ محمد دانشگر و یوسف کی‌شمس، مهاجم صنعت نفت، وارد یک دوئل شدند که پس از زمین خوردن مدافع سپاهان کی‌شمس در موقعیت تک به تک با نیما میرزاد قرار گرفت و با یک بغل پای دقیق برای دومین بار دروازه میرزازاد را فرو ریخت.

  سپاهان (۲-۱): در دقیقه ۳۲ و در حالی که سپاهانی‌ها پس از شوکی که با دریافت دو گل به آنها وارد شده بود در حال حمله بودند و شهریار مغانلو توانست روی پاس کاوه رضایی در پشت محوطه جریمه نهایت استفاده را ببرد و با یک شوت پای چپ گل یازدهم خود را به ثمر رساند.

   

   

   نوشته های مشابه

   بندر حدیده یمن هدف حمله ناجوانمردانه ی صهیونیست!
   تیر 31, 1403

   بندر حدیده یمن هدف حمله ناجوانمردانه ی صهیونیست!

   رسانه‌های یمنی از حملات هوایی رژیم صهیونیستی به استان الحدیده واقع در غرب این کشور خبر می‌دهند.

   مدعیان اسکار را بشناسید/استیو مک کوئین با بلیتز می آید!
   تیر 30, 1403

   مدعیان اسکار را بشناسید/استیو مک کوئین با بلیتز می آید!

   در حال که جشنواره‌های داغ پائیزی چون ونیز، تلوراید و تورنتو در راه است، نخستین گمانه‌زنی درباره مدعیان جوایز اسکار پیش رو منتشر شد.

   چراغ سبز ستاره پرسپولیس به تیم قطری/یک بازیکن دیگر در آستانه ی جدایی؟
   تیر 30, 1403

   چراغ سبز ستاره پرسپولیس به تیم قطری/یک بازیکن دیگر در آستانه ی جدایی؟

   عبدالکریم حسن با انتشار یک استوری به خرید جدید تیم الوکره خوش آمد می‌گوید.

   نکونام شاگردش را به استقلال می آورد/مرده هایی که به امید زندگی می آیند!
   تیر 30, 1403

   نکونام شاگردش را به استقلال می آورد/مرده هایی که به امید زندگی می آیند!

   علیرضا کوشکی با عقد قراردادی رسمی، به تیم فوتبال استقلال پیوست تا پنجمین خرید تابستانی آبی‌ها لقب بگیرد.

   ارسال دیدگاه

   مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
   برو بالا
   آخرین اخبار