سپاهان با رامین رضاییان برد /نساجی با گل به خودی باخت

یک برد و یک باخت سهم امروز ایرانی ها در آسیا بود.
شاگردان رحمتی با وجود برتری یک نیمه‌ای در نهایت نتیجه را مقابل نوبهار ازبکستان واگذار کردند.
نوبهار 2-1 نساجی: از خودی خوردیم!

به گزارش الگونیوز ؛ نساجی مازندران که فصل 24-2023 لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی دو بر صفر در زمین مومبای سیتی هند آغاز کرده و پس از آن با نتیجه سه بر صفر برابر الهلال عربستان شکست خورده بود، در شرایطی امشب در ورزشگاه مرکزی نمنگان به مصاف تیم نوبهار رفت که نیمه اول را با گلزنی محمدرضا آزادی و برتری یک بر صفر پشت سر گذاشت، اما اخراج صابر حردانی در دقیقه 51 شوک بزرگی به شاگردان رحمتی وارد کرد و در ادامه هم ازبک‌ها پس از فشار زیاد روی دروازه نساجی به گل اول در دقیقه 74 توسط اورونوف تعویضی رسیدند و در هفتمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیز با گل به خودی مهرداد عبدی پیش افتادند و در نهایت به پیروزی دست یافتند.

شاگردان سید مهدی رحمتی با شکست دو بر یک مقابل نوبهار نمنگان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا 3 امتیازی و در رده سوم گروه D ماندند و ازبک‌ها نیز با 7 امتیاز و یک بازی و سه امتیاز بیشتر نسبت به الهلال در صدر جدول قرار گرفتند تا کار نساجی هم برای صعود سخت‌تر از همیشه شود.

آلمالیق 1 – سپاهان 3

تیم فوتبال سپاهان موفق شد با دبل رامین رضائیان و تک گل رضا اسدی اولین پیروزی آسیایی خود را با مورایس در ازبکستان جشن بگیرد.

آلمالیق 1 - سپاهان 3: این تیم بین‌المللی است!

آلمالیق با توجه به دو شکست پیاپی در مصاف با الاتحاد و نیروی هوایی برای کسب پیروزی به مصاف طلایی پوشان فوتبال ایران آمده بود و با توجه به اینکه شاگردان مورایس هم به دنبال کسب اولین پیروزی آسیایی خود بودند، حساسیت زیادی بر این مسابقه حکم‌فرما شده بود. با این حال مطابق انتظار پس از اینکه شاگردان مورایس توانستند پس از محک زدن تیم حریف بر اوضاع مسلط شوند، با کرنر رامین رضائیان در دقیقه 32 و اشتباه مهلک ارگاشیف به گل اول رسیدند. البته آنها چند دقیقه قبل‌تر هم جشن گل به پا کرده بودند، اما گل میلاد زکی‌پور که از روی ضربه ایستگاهی و باز هم با اشتباه گلر حریف به تور رسیده بود، با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی مردود اعلام شد. سپاهان هنوز پس از گلزنی به خودش نیامده بود و در حال و هوای گل برتری بود که یک غافلگیری محض با شوت میراحمدوف گل تساوی را در دقیقه 36 برای تیم میزبان رقم زد و بازی با همین نتیجه در نیمه اول تمام شد.

با شروع نیمه دوم مطابق انتظار حملات سپاهان که نیمه اول خوبی را پشت سر نگذاشته بود، آغاز شد و آنها اینبار روی ضربه ایستگاهی تماشایی رامین رضائیان در دقیقه 49 به گل دوم دست پیدا کردند. حملات سپاهان ادامه پیدا کرد و آنها بار دیگر روی ارسال میلاد زکی پور و ضربه رضا اسدی در دقیقه 59 دروازه ارگاشیف را باز کردند، اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت. اینبار اما سیستم کمک داور ویدئویی به کمک سپاهانی‌ها آمد و گل اسدی پس از مرور دوباره تصاویر پذیرفته شد.
در مابقی دقایق مسابقه هم سپاهان تیم برتر میدان بود و می‌‍توانست گل‌های بیشتری هم به ثمر برساند، اما بی دقتی بازیکنان این تیم مانع شد تا درنهایت پیروزی 3 بر یک نماینده ایران روی اسکوبورد ورزشگاه اختصاصی آلمالیق در ازبکستان ثبت شود. سپاهان با این پیروزی 4 امتیازی شد و آلمالیق با 3 شکست دیگر نمی‌تواند برای صعود رویاپردازی کند.

انتهای پیام/