سپاهان ۹نفره برد!

در دیداری که هرچه گذشت شرایط برای سپاهان سخت‌تر شد زردپوشان موفق شدند با دو یار کمتر، نیروی هوایی را شکست دهند.

به گزارش الگونیوز ؛در دیداری که هرچه گذشت شرایط برای سپاهان سخت‌تر شد زردپوشان موفق شدند با دو یار کمتر، نیروی هوایی را شکست دهند.

سپاهان ۱ - نیروهوایی عراق صفر: صدویک دقیقه زجر!

به گزارش الگونیوز  در دیداری سراسر تاکتیکی، مورایس موفق شد با وجود تمام اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی، حریف سخت‌کوش خود را شکست دهد. بازی که با گل زود هنگام زردپوشان آغاز شد هر چه جلو رفت زهر حملات نیروی هوایی روی دروازه سپاهان بیشتر حس شد. دقایق آخر نیمه اول هم حسین نژاد از بازی اخراج شد تا استرس و فشار برای سپاهان به اوج برسد. نیمه دوم با وجود اینکه سپاهان توپ و میدان را به حریف آبی‌پوش سپرده بود و چشم به ضد حملات بسته بود تا حد زیادی موفق به کنترل نیروی هوایی و گرفتن شدت حملات این تیم شد اما اخراج دقایق پایانی محمدی نمک روی زخم سپاهان شد و تا شنیدن صدای سوت پایان جان هواداران و بازیکنان این تیم به لب رسید اما در نهایت بازی با همان تک گل فرشاد احمدزاده به پایان رسید و نماینده ایران با سه امتیاز به خانه رفت.

گزارش لحظه به لحظه “ورزش سه” از دیدار تیم‌های سپاهان و نیروی هوایی را در همین صفحه دنبال کنید:

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا- گروه C
دوشنبه: ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ ؛ ساعت ۲۱:۳۰ – استادیوم: آزادی
داور: عبدالرحمن جاسم (قطر)/ کمک‌ها: طالب سالم العمری و سعود احمد/ داور چهارم: محمد احمد/ داوران VAR : علی العمری و علی الشماری.

1959399

سپاهانسپاهان ایران
سید پیام نیازمند، هادی محمدی، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی‌پور، محمد قربانی، محمد کریمی، محمدجواد حسین‌نژاد، آریا یوسفی(46-شهریار مغانلو)، فرشاد احمدزاده (۹۳-سیاوش یزدانی)، رضا اسدی ( ۷۵-دابو)
سرمربی: ژوزه مورایس

1959398

نیروی هوایی عراقنیروی هوایی عراق
محمد حمید، حمود مشعان، باکاری اندیایه (۶۰ کریم عبدالحکیم)، مصطفی سعدون، رسلان حنون، سعد عبدالامیر (۸۰-سیمپسون ادوکو) فرانکو آتچو (۹۷-فرانک آبوگو )، ابراهیم بایش، طارق همام (۵۹-محمد قاسم مجید)، علی جاسم، مهند عبدالرحیم.
سرمربی: ایوب اودیشو


گشرح گل:

بولت سپاهانسپاهان ۱ – نیرو هوایی صفر؛ دقیقه ۵:  پاس در عرض برای دروازه‌بان نیروی هوایی تحت فشار بازیکنان سپاهان، کیفیت لازم را نداشت و رامین رضاییان با پرس دروازه‌بان او را دچار اشتباه کرد و پیش از او به توپ رسید. ضربه رامین به‌آرامی در مسیر باز کردن دروازه بود اما فرشاد احمدزاده نتوانست جلوی خودش را بگیرد و با یک ضربه پرقدرت پای چپ و تقریبا از روی خط، گل اول بازی را به ثمر رساند.


بولت سپاهاناخطار ها :

سپاهانسپاهان: کارت زرد فرشاد احمدزاده (8) کارت زردرامین رضاییان(82) کارت زردپیام نیازمند(12+90)

نیروی هوایی عراقنیروی هوایی: کارت زردابراهیم بایش (24) کارت زردسعد عبدالامیر (27) کارت زردفرانکو آتچو(81) کارت زردمصطفی سعدون(82)

بولت پرسپولیساخراج:

سپاهانسپاهان: کارت قرمزجواد حسین‌نژاد (43) کارت قرمزهادی محمدی(90)


کرنومترلحظات حساس:

دقیقه ۱۳: کرنر پرقدرت رامین رضاییان از جناح چپ روی تیر دورتر فرود آمد و محمدی با یک پرواز بلند خودش را به توپ رساند، اما ضربه سر او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: پاس دیدنی احمدزاده رضاییان را از جناح راست به راه انداخت. رامین با سرعت بالا خودش را به نزدیکی‌های محوطه رساند. پاس در عرض او حوالی نقطه پنالتی به حسین‌نژاد رسید، ولی توپ روی پای او جفت و جور نشد و ضربه او راه به جایی نبرد. در ادامه VAR لحتمال برخورد توپ با دست مدافع نیروی هوایی را بررسی کرد و رای به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۵: پاس بلند برای جاسم ستاره نیروی هوایی و فرار او در فضای پشت مدافعان سپاهان او را به نزدیکی‌های شش قدم رساند، اما پاس در عرض او به خوبی توسط نیازمند قطع شد و توپ در اختیار پیام قرار گرفت.

دقیقه ۳۷: فاصله میلیمتری نیرو هوایی تا گل؛ کار ترکیبی بازیکنان نیروی هوایی باز هم از جناح راست جاسم را به نزدیکی‌های محوطه رساند اما این بار پاس در عرض او از پیام نیازمند گذشت و در دهانه دروازه خالی به مهند عبدالرحیم رسید اما این بازیکن کار سخت‌تر را انتخاب کرد و توپ را به فضای خالی بالای دروازه زد.

1959482

دقیقه ۴۸: نیروی هوایی باز هم جناح راست را برای حمله انتخاب کرده. جاسم و سعدون در این سمت بازیکنان سپاهان را آزار می‌دهند. حرکت پا به توپ جاسم و پاس تودر او در محوطه سپاهان به سعدون رسید و او پا به توپ به سمت دروازه رفت و به زاویه مخالف شوت زد ولی ضربه او از کنار دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۲: کرنر بلند از جناح راست به تیر دورتر و روی خط پنج و نیم متر فرود آمد و رسلان حنون به روی هوا بلند شد و بالاتر از دیگران به توپ ضربه زد اما ضربه سر او به راحتی در اختیار نیازمند قرار گرفت.

دقیقه ۷۸: باز هم جاسم و باز هم از جناح راست، این بار از نزدیکی‌های محوطه جوان عراقی شانس خود را با یک ضربه پرقدرت امتحان کرد اما نیازمند باز هم با جایگیری مناسب توپ را به کنترل خود در آورد.

دقیقه ۸۳: حرکت پا به توپ قاسم بازیکن تعویضی از جناح راست و پاس او به جاسم، چسبیده به محوطه سپاهان به شماره ۱۰ نیروی هوایی رسید او هم بلافاصله به سمت دروازه شوت زد اما ضربه او مستقیم به آغوش نیازمند رفت.

دقیقه ۹۳ : شوت پرقدرت جاسم با پای راست و از پشت محوطه سپاهان توسط نیازمند با مشت دور شد.

دقیقه ۱۰+۹۰: ضربه پای چپ و نزدیک یه قوس محوطه توسط محمد قاسم فضای بالای دروازه سپاهان را شکافت و به بیرون رفت.


بولت تراکتورحاشیه:

بولت زیر مجموعهسپاهان نسبت به آخرین مسابقه مرحله گروهی مقابل آلمالیق ازبکستان فقط یک تغییر در ترکیب داشته که آریا یوسفی جانشین احسان پهلوان شده است.

بولت زیر مجموعهنیروی هوایی عراق با سه تغییر در ترکیب خود نسبت به دیدار رفت مقابل سپاهان پای به این بازی گذاشته است.

بولت زیر مجموعههواداران خانم سپاهان هم مثل آقایان در ورزشگاه آزادی حضور دارند و با شور و حرارت خاصی تیم خود را تشویق می کنند.

بولت زیر مجموعهنیروی هوایی عراق هم مثل سپاهان از هواداران خانم در استادیوم آزادی بهره می‌برد.

بولت زیر مجموعههواداران سپاهان با ورود مورایس به زمین بنر جالبی با تم سریال بازی تاج و تخت را با تصویر او به نمایش درآوردند.

1959421

بولت زیر مجموعهرامین رضاییان از لحظاتی بعد از به ثمر رسیدن گل از کار فرشاد دلخور بود اما در شادی بعد از گل همه چیز ختم به خیر شد.

بولت زیر مجموعهمحمد کریمی با تصمیم عجیب و جالب مورایس مسئول مستقیم علی جاسم ستاره این روزهای نیروی هوایی است که در بازی رفت دو گل را به سپاهان زده بود.

بولت زیر مجموعهدقیقه ۲۷ و بعد از درگیری رامین رضاییان و طارق همام بر سر توپ، طارق به روی زمین افتاد و از چمن خارج شد اما رامین سریع از او دلجویی کرد و ماجرا ختم به خیر شد.

بولت زیر مجموعهدر دقیقه ۲۹ و بعد از وقفه بازی به دلیل آسیب دیدگی اسدی، مورایس محمد قربانی را فراخواند و نزدیک به یک دقیقه به او تذکرات تاکتیکی داد.

بولت زیر مجموعهجواد حسینی نژاد بعد از اخراج ناباورانه بسیار متاثر بود و در فضای پشت نیمکت‌ها به شدت اشک می‌ریخت. در این بین سرهنگ امینی فرمانده میدان آزادی و یکی از اعضای کادر سپاهان سعی در دلداری دادن و آرام کردن او داشتند.

بولت زیر مجموعهبنر بزرگی به شکل پیراهن با شماره ۱۲ و به یاد هواداران طلایی پوش در طبقه دوم ورزشگاه به نمایش درآمده است.

بولت زیر مجموعهنکته جالب عکس‌العمل دو مربی در نیمه دوم است. مورایس به دلیل نامعلوم روی نیمکت نشسته و به کنار خط نمی‌آید اما ایوب اودیشو سرمربی نیروی هوایی دائم در کنار خط جنب و جوش دارد.

بولت زیر مجموعهدر دقیقه ۸۸ درگیری شدیدی بین بازیکنان زردپوش و آبی‌پوش درگرفت ولی با دخالت داور این موضوع ختم بخیر شد. داور با همکاران در اتاق وی آر برای کارت قرمز مشورت کرد و در پایان با اخراج محمدی و کارت زرد به سمپسون دستور به ادامه بازی داد‌.

انتهای پیام/