شایعه‌سازی نکنید/ جمشید هاشم‌پور در قید حیات است

طبق پیگیری‌ها از دوستان نزدیک جمشید هاشم‌پور برخلاف برخی خبرهای نادرست جمشید هاشم‌پور در منزل به سر می‌برد و به دلیل ناخوش احوالی نتوانسته امروز در مراسم دوست و همکار قدیمی‌اش رضا صفایی‌پور شرکت کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ جعفر گودرزی – رییس انجمن منتقدان خانه سینما- درباره احوال جمشید هاشم‌پور گفت: حدود یک ساعت قبل با همسر ایشان صحبت کردم و حالشان خوب است.

صبح امروز، ۲۸ آذرماه مراسم تشییع مرحوم رضا صفایی‌پور برگزار شد و شاید خیلی‌ها منتظر حضور او در مراسم وداع با یکی از همکاران قدیمی‌اش بودند اما با توجه به سن و سال و شرایط جسمانی او امکان حضور این بازیگر و خیلی‌های دیگر فراهم نشد.

گودرزی بیان کرد:‌حال آقای هاشم‌پور چندان مساعد نیست و پس از مراسم تششیع آقای صفایی‌پور با همسر آقای هاشم‌پور تماس گرفتم که با ایشان صحبت کنم و به دیدارشان بروم ولی چون خواب بودند قرار بر این شد که بعدا صحبت کنیم.

از دقایقی قبل خبری مبنی بر درگذشت این بازیگر در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده که رییس انجمن منتقدان سینما که ارتباط نزدیکی با او دارد، آن را تکذیب کرد. همچنین خانه سینما و موسسه پیشکسوتان نیز این خبر را تکذیب کرد.

انتهای پیام/