شبکه افق پیشتاز در ارزیابی عملکرد محرمی شبکه‌های سیما

شبکه افق سیما با اتخاذ رویکردی متفاوت در تولید و انتشار محتوای فضای مجازی توانسته است توجه مخاطبان را به خود جلب کند و در ارزیابی عملکرد درگاه‌های مجازی شبکه‌های سیما در ایام محرم پیشتاز شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز؛ گزارش ارزیابی عملکرد درگاه‌های مجازی شبکه‌های رادیو و تلویزیونی در ایام محرم بازه زمانی 1 مرداد تا 9 مرداد 1402 با روش تحلیلی کمی و کیفی بررسی شده است.

بر اساس این گزارش، شبکه افق سیما به دلیل پرداختن به شکل جامع و داشتن تنوع لازم در بارگذاری محتوا و پوشش موضوعی مناسب، در کسب امتیاز شاخص‌های ارزیابی پیشتاز بوده است.

این شبکه بر خلاف رویه‌های مرسوم که بیشتر گزیده برنامه‌ها را در فضای مجازی منتشر می‌کنند؛ به تولید اختصاصی برای فضای مجازی اقدام کرده و با تقطیع فایل‌های برنامه همراه با توضیحات کامل مخاطبان را ترغیب به استفاده از مطالب کرده است. همچنین بارگذاری تصاویر با کیفیت، اطلاع رسانی دقیق و پوشش حداکثری آنتن در تمام پیام رسان‌ها از اقدامات موثر این شبکه است.

این گزارش نشان می‌دهد که شبکه افق سیما با اتخاذ رویکردی متفاوت در تولید و انتشار محتوای فضای مجازی توانسته است توجه مخاطبان را به خود جلب کند و در ارزیابی عملکرد درگاه‌های مجازی شبکه‌های سیما در ایام محرم پیشتاز شود.

انتهای پیام/