شنبه و یکشنبه پرفروش «بازنمایش قصه ترانه‌های ماندگار»/ ساختارشکنی جواب داد + ویدیو

در صفحه آپارات خبرگزاری الگونیوز دنبال کنید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری الگونیوز، «بازنمایش قصه ترانه‌های ماندگار» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی روزهای کم مخاطب تئاتر را رونق بخشید.

به گزارش مشاور رسانه‌ای، کنسرت نمایش «قصه ترانه‌های ماندگار» پس از اجراهای موفق در کاخ سعدآباد و استقبال کم‌نظیر تماشاگران با عنوان جدید «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» این شب‌ها در تالار وحدت به صورت پراکنده روی صحنه می‌رود.

این نمایش در روز شنبه (۲۰ آبان) که غالبا تئاترها تعطیل هستند و همچنین روز یکشنبه (۲۱ آبان) که تئاترها مخاطبان کمتری دارند، روی صحنه رفت و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

جلال‌الدین دری کارگردان این کنسرت نمایش در این باره اظهار کرد: معمولا روال بر این است که روزهای شنبه سالن‌های تئاتر تعطیل هستند و نمایشی روی صحنه نمی‌رود. همچنین در اکثر مواقع روزهای یکشنبه نیز نمایش‌ها با مخاطبان کمتری اجرا می‌شوند. ما در یک ساختارشکنی تصمیم گرفتیم «بازنمایش قصه ترانه‌های ماندگار» را در روزهای شنبه و یکشنبه برای علاقه‌مندان روی صحنه ببریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در نخستین شنبه و یکشنبه که ۲۰ و ۲۱ آبان بود با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدیم. به همین دلیل شنبه و یکشنبه آینده (۲۷ و ۲۸ آبان ماه) نیز این روند را ادامه داده و «بازنمایش قصه ترانه‌های ماندگار» را روی صحنه خواهیم برد.

«بازنمایش قصه ترانه‌های ماندگار» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی درباره پنج ترانه ماندگار تاریخ موسیقی ایران همچون «مرا ببوس»، «طاقتم ده»، «زندگی»، «یار دبستانی»، «ای ایران» است که در هر بخش، داستانی درباره هر یک از این ترانه‌ها به اجرا در می‌آید و سپس سالار عقیلی آن ترانه را با همراهی ارکستر و نوازندگان حرفه‌ای بازخوانی می‌کند.

بازیگران این کنسرت‌نمایش به ترتیب قصه‌ها گلاره عباسی، آرش فلاحت‌پیشه، نورا هاشمی، پانته‌آ مهدی‌نیا، امیرکاوه آهنین‌جان، شهروز دل‌افکار، محمد معتضدی، ایوب آقاخانی، نازنین کریمی، فرانک جواهری، الهام کرمی، سارینا لواسانی، گلی رمضانی، پولاد کیمیایی، المیرا دهقانی و سام قریبیان هستند.

عوامل و دست‌اندرکاران «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» عبارتند از:
دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: نوید دری، دستیاران کارگردان: مهرنوش بیگ‌زاده، پریسا ‌روزبهانی و احسان فتحی، طراح گریم: سودابه خسروی، مجری گریم: فریبا مجیدی، آیدین فرضی، هامین مرادی، مدیر هنری: میثم ‌میرزایی، طراح نور: رضا ‌خضرایی، ویدیو آرت: علی تصدیقی، طراح صدا: عرفان یزدی، طراح صحنه: فائزه آیین، طراح لباس: پانیذ حمیدیان‌فر، مشاور رسانه‌ای: مریم ‌قربانی‌نیا.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.