شکایت سازمان صداوسیما از مهران مدیری

سخنگوی قوه قضاییه: پرونده مهران مدیری در حال رسیدگی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز؛ مدیری سال گذشته گفته بود نمی‌خواهم تصویرم در هیچ شبکه‌ای پخش شود. تهیه‌کننده دورهمی گفته: «ادعای صداوسیما این است که پس از صحبت‌های مدیری دیگر امکان پخش تصویر او وجود ندارد. بنابراین مدیری باید پول تولید این برنامه‌ها و آگهی‌های بازرگانی که باید پخش می‌شد ولی حالا دیگر نمی‌شود را بدهد.»

بعد از انتشار اخبار ضد و نقیض درباره شکایت سازمان صدا و سیما از مهران مدیری، سرانجام سخنگوی قوه قضاییه شکایت این سازمان از مجری و سازنده «دورهمی» را تایید کرد و جزئیات آن را بیان کرد.

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروزش گفت:«سازمان صدا و سیما به طرفیت شرکت همراه رسانه دادخواستی را تقدیم دادگاه کرده و خواستار مطالبه وجه قراردادش شده و دادگاه در حال رسیدگی به پرونده است.

دادخواستی هم به عنوان مطالبه خسارت به طرفیت مهران مدیری داده شده و سه جلسه برگزار و موضوع به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع شده و آقای مدیری به نظریه کارشناسی اعتراض کرده و موضوع به هیات کارشناس ارجاع شده»

مدیری سال گذشته گفته بود نمی‌خواهم تصویرم در هیچ شبکه‌ای پخش شود. تهیه‌کننده دورهمی گفته: «ادعای صداوسیما این است که پس از صحبت‌های مدیری دیگر امکان پخش تصویر او وجود ندارد. بنابراین مدیری باید پول تولید این برنامه‌ها و آگهی‌های بازرگانی که باید پخش می‌شد ولی حالا دیگر نمی‌شود را بدهد.»

انتهای پیام/