صدای کردستان شنیدنی شد

برنامه ی «هفته های ایرانی» روز سه شنبه 4 مهر ساعت 22:00 از استان کردستان روی موج رادیو ایران پخش می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی این شبکه رادیویی بیان کرد: با توجه‌ به‌ گستره فراگیر، پیشینه‌ فرهنگی‌ و رسانه‌ای‌ و مأموریت‌ شبکه‌ رادیویی‌ ایران، پرداختن‌ به‌ نقاط مختلف‌ ایران در حوزه های‌ گوناگون، به‌ عنوان اصلی‌ پذیرفته‌ و معمول در عملکرد این‌ رسانه‌ تثبیت‌ شده است‌.

وی ادامه داد: وسعت‌ جغرافیایی‌ و تنوع فرهنگی‌ در این‌ کشور پهناور اقتضاء می‌کند ظرفیت‌های‌ فراوان و منحصر به‌ فرد هر خطّه‌ با تمرکز بیشتری‌ به‌ عموم مخاطبان معرفی‌ شود.

از این‌ رو رادیو ایران طرح «هفته‌های‌ ایرانی‌» را با هدف انعکاس ظرفیت‌های‌ ویژه و منطقه‌ای‌ هر استان در زمینه‌های‌ فرهنگی‌، هنری‌، اجتماعی‌، گردشگری‌، اقتصادی‌ و سایر حوزه ها با همکاری‌ وزارتخانه‌ها، سازمانها، نهادها، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و ادارات کل‌ مرتبط‌، و با مشارکت‌ مراکز صدا و سیما و گروه های‌ برنامه‌ساز و تولید و پخش‌ شبکه‌ و ظرفیت‌ تعامل‌ با ایرانیاران برگزار می‌کند.

جوادی تصریح کرد: در اجرای برنامه «هفته های ایرانی» ، همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه هفته وحدت رادیو ایران مهمان مردم خونگرم کردستان می شود.

انتهای پیام/