رضا فیاضی هم ارادت خود را نشان خواهد داد

رضا فیاضی به «نشان ارادت» می‌آید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری الگونیوز، دهمین قسمت برنامه «نشان ارادت» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی، دوشنبه 30 مرداد با حضور رضا فیاضی از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ رضا فیاضی یکی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران ایرانی مهمان دهمین قسمت برنامه «نشان ارادت» می‌شود تا از خاطرات خود درخصوص فعالیت در دستگاه امام حسین(ع) مطالبی را با مخاطبان برنامه به اشتراک بگذارد.

تجربه حضور این هنرمند پیشکسوت در مقابل دوربین و تماشاچیان، بسیار زیاد است و یکی از بازیگرانی است که توانسته ایفاگر نقش‌هایی باشد که برای نسل‌های مختلف، سرشار از خاطرات شیرین و ماندگار باشد.

رضا فیاضی، علاوه بر حرفه بازیگری، آثار داستانی و منظوم متعددی دارد و نویسنده دو رمان‌ مشهور است که در سالهای 1394 و 1397 منتشر شد و جزو کارهای پرطرفدار ایشان است.

برنامه «نشان ارادت» تاکنون میزبان افرادی همچون محمدرضا ورزی، مجید شهریاری، فخرالدین صدیق شریف، فرزاد جمشیدی، بهنام محمودی، آزاده آل ایوب، مهران مهام، داریوش سلیمی و رسالت بوذری بوده است.

این برنامه کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات است که تهیه‌کنندگی آن را پویان هدایتی به عهده دارد.

دهمین قسمت برنامه «نشان ارادت»، دوشنبه 30 مرداد ساعت 17:10 روانه آنتن شده و بازپخش آن ساعات 4:10 صبح و 13:15 خواهد بود.