اقدام جدید فیلم‌نت به مناسبت هفته کتاب؛

عرضه کتاب صوتی 3 شاهکار از ادبیات و سینمای جهان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نسخه صوتی سه کتاب مطرح ادبیات جهان در کنار فیلم‌های سینمایی اقتباس شده از آنها در فیلم‌نت عرضه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پلتفرم فیلم‌نت با همراهی اپلیکیشن نوار سه فیلم سینمای جهان که فیلمنامه آنها اقتباسی از آثار مطرح ادبیات جهان هستند به همراه نسخه صوتی این کتاب‌ها را عرضه کرد.

فیلم‌های ماتیلدا، پدرخوانده 1 و رهایی از شاوشنک سه اثری هستند که از چهارشنبه 24 آبان 1402 و به مدت 14 روز عرضه شده‌اند.

فیلم های سینمایی «پدر خوانده» ساخته فرانسیس فورد کاپولا با بازی آل پاچینو، دایان کیتون، مارلون براندو و …، «رهایی از شاوشنک» ساخته فرانک دارابونت با بازی تیم رابینز، مورگان فریمن، باب گانتن و…، «ماتیلدا» ساخته دنی دویتو با بازی دنی دویتو، مارا ویلسون، رئا پرلمان با دوبله و زیرنویس فارسی به همراه فایل صوتی کتاب های آنها در بخش «سینما و کتاب» فیلم‌نت عرضه شده اند.

«ماتیلدا» نوشته رولد دال با ترجمه پروین علی‌پور و گویندگی نرگس آهازان و پیمان قریب‌پناه، «پدرخوانده» نوشته ماریو پوزو با ترجمه حبیب الله شهبازی و گویندگی پیمان قریب‌پناه و «رهایی از شاوشنک» نوشته استفن کینگ با ترجمه ماندانا قهرمانلو و گویندگی شهاب ایلکا از جمله کتاب‌های صوتی هستند که به همراه فیلم‌های آنها در فیلم‌نت عرضه شده‌اند.

سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/