علیرضا مهران به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید

چهارمین قسمت برنامه «مدار بسته» به میزبانی علیرضا مهران، سه‌شنبه 9 آبان روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ در چهارمین قسمت برنامه «مدار بسته»، علیرضا مهران در برنامه حضور دارد.

علیرضا مهران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون، متولد سال ۱۳۵۹ در تهران است. او کارشناسی نقشه‌کشی ساختمان دارد و فعالیت خود را از بازیگری تئاتر شروع کرد، سپس دستیاری کارگردان و طراحی صحنه را نیز تجربه کرده است. اولین بار سال 1381 با تله تئاتر «به سوی دمشق» به کارگردانی حمید سمندریان جلوی دوربین رفت و با اینکه در یک پلان بیشتر بازی نداشت اما می‌گوید همان یک پلان دلیلی برای بالندگی و افتخار اوست.

وی تاکنون در مجموعه‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته که از مهمترین آنها می‌توان به سریالهای «زیر هشت»، «مدینه» و «بچه‌های نسبتاً بد» اشاره کرد که باعث بهتر دیده شدن این هنرمند شده‌اند.

حسین رفیعی در استودیوی برنامه درخصوص موضوع «بازیگری» با این هنرمند کشورمان به گفت‌وگویی ساختارمند و صمیمانه می‌نشیند تا با چالش‌هایی از پیش تعیین شده، شگفتانه‌ای برای مهمان و مخاطبان این برنامه ترتیب دهد.

همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این برنامه در دو بخش روانه آنتن می‌شود. محمد شعبان‌پور در بخش ابتدایی برنامه و حسین رفیعی در بخش پایانی برنامه با گریمی خاص و منحصر به فرد که به راحتی هویتشان شناخته نشود، در سطح شهر حاضر می‌شوند تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آنها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

تاکنون محمدرضا حسینی بای (خبرنگار)، ناصر فیض (شاعر) و محمدرضا شیرخانلو (بازیگر) در قسمتهای پیشین این برنامه حضور داشتند و با حسین رفیعی پیرامون موضوعات مختلفی به گفت‌وگو نشسته‌اند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که چهارمین قسمت آن با حضور علیرضا مهران، سه‌شنبه نهم آبان ساعت 22:10 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات 00:50 بامداد، 13:40 و 17:40 است.

انتهای پیام/